Sosyal Media
sengul

WhatsApp'a Çıkartma Özelliği Geldi

Uzun süredir konuşulan çıkartma özelliği, sonunda WhatsApp’a geldi. Eğer iPhone kullanıcısı iseniz WhatsApp’ı 2.18.100 sürümüne güncellendikten sonra çıkarmaları kullanabiliriniz. Android kullanıcıları ise şimdilik Beta sürümü olan 2.18.329 versiyonuna güncelledikten sonra çıkartmaları kullanabilecek.

Yeni versiyonları telefonunuza yükledikten sonra standart olarak sunulan çıkartmaları kullanabilirsiniz. Ayrıca daha farklı çıkartmaları da mağazadan ücretsiz olarak indirmek mümkün olacak.


Sohbetlerinizden birinde çıkartma kullanmak için sohbet çubuğundan emoji düğmesine dokunmanız ve ardından alt çubuktaki çıkartma simgesine dokunmanız yeterli. Daha önce kullandığınız tüm çıkartmaları tek bir yerde görebileceksiniz. Yani emojilerde olduğu gibi geçmiş özelliği olacak. Ayrıca çıkartmaları favorilerinize ekleyerek sık kullanılanlar bölümü de oluşturabileceksiniz.

Çıkartma mağazasından istediğiniz çıkartma gruplarını inceleyip beğendiğinizi kolay bir şekilde telefonunuza indirebileceksiniz. Daha önceden indirip beğenmediğiniz çıkartmaları ise istediğiniz zaman kolayca silebileceksiniz.

 Yorum yap

*