Sosyal Media
sefa

Xbox Gold Ocak 2022 Oyunları Belli Oldu

Oyun severlerin merakla bekledikleri haberi nihayet Microsoft açıkladı. Bugün itibarıyla resmi YouTube kanalı aracılığıyla bir tanıtım videosu yayınlayan Microsoft, Xbox Live Gold aboneleri için Ocak ayında hediye edilecek yapımları duyurdu.

Xbox Live Gold abonelerine hediye edilen iki Xbox 360 oyunu, geriye uyumluluk özelliğiyle Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarında da oynanabilecek.

Xbox Live Gold Abonelerine 4 Farklı Oyun Geliyor

Microsoft, her ay olduğu gibi 2022 Ocak ayında da Xbox sahiplerine Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate kapsamında hediyeler vercek. Bu kapsamda Resmi YouTube kanalı aracılığıyla bir tanıtım videosu yayınlayan Microsoft, 2022’nin ilk ayında oyunculara sunacağı yapımları duyurmuş oldu.

Microsoft tarafından yayınlanan videoya göre hediye edilen oyunlardan Neuro Voider, 1 Ocak – 31 Ocak, Aground, 16 Ocak – 15 Şubat, Radiant Silvergun, 1 Ocak – 15 Ocak ve son olarak Space Invaders Infinity Gene ise 16 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında kütüphaneye eklenebilecek. Microsoft’un hediye ettiği 4 oyunun toplam değeri 53.96 dolar. Yani 620 TL.


İşte Microsoft’un Hediye Ettiği Oyunlar

1- NeuroVoider (Xbox One)

2- Aground (Xbox One)

3- Radiant Silvergun (Xbox 360)

4- Space Invaders Infinity Gene (Xbox 360)

 Yorum yap

*