Sosyal Media
sengul

Xbox Live Gold’un Eylül Ayındaki Ücretsiz Sunacağı Oyunlar

Microsoft, Xbox Live Gold üyeleri için Eylül ayında ücretsiz olarak sunacağı 4 oyunu açıkladı. Oyunlar,  Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarına ücretsiz sunulacak. İşte Eylül ayında ücretsiz olan 4 oyun…

1- HITMAN: The Complete First Season

Bu ayın en dikkat çeken oyunu olan HITMAN, Eylül ayı boyunca Xbox Live Gold üylerine ücretsiz olarak sunulacak. Bu sürede oyunu indirip Ajan-47’nin maceralarına ortak olabilirsiniz.


2- We Are Here

Total Mayhem Games’in geliştirdiği We Are Here, iki kişi ile oynanabiliyor. Oyun, karlarla kaplı bir arazide iki oyuncu arasında geçiyor. Oyunu oynarken bir mikrofona sahip olduğunuzdan emin olun. Çünkü oyundaki bulmacaları çözerken arkadaşınızdan yardım istemeniz gerekecek. Aksi takdirde arkadaşınızdan yardım isteyemezsiniz.


3- Earth Defence Force 2025

2025 yılını konu alan Earth Defense Force 2025 ile oyun oynarken eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Oyunda yabancı bir istilaya karşı görevlendirilen askerleri yönlendiriyorsunuz.


4- Tekken Tag Tournament 2

Dövüş oyunu severlerin vazgeçilmezlerinden biri olan Tekken serisi bir oyun olan Tag Tournament 2, Eylül ayının ücretsiz olarak sunulan bir diğer ürünü. Seçeceğiniz dövüşçü karakteriniz ile rakiplerinizi alt etmeye başarın.


 Yorum yap

*