Sosyal Media
sefa

Xiaomi'den 48 MegaPiksellik Yeni Redmi

Son dönemlerin yükselen ismi Çinli teknoloji firması Xiaomi’den 48MP çözünürlüğünde bir kameraya sahip yeni akıllı telefon müjdesi geldi…

Senenin başında 48MP çözünürlükte kamerası bulunan bir akıllı telefon üreteceğini duyuran teknoloji devi Xiaomi, ürünü hakkında bundan başka bir açıklamada bulunmamıştı.


Şimdi ise yeni yayınlanan bir rapora göre Xiaomi merakla beklenen 48 megapiksellik akıllı telefonunu, firmanın en başarılı serilerinden olan Redmi serisi altında üreteceklerini belirtti. Cihaz hakkındaki son bilgiler Çinli My Drivers kaynağından ulaştırıldı. Rapora göre yeni akıllı telefonda Çinli ekran üreticisi BOE marka LCD paneller kullanılacak ve cihazın ön kamera sensörleri ekran içine gizlenmiş olacak.

Bu durum bizlere dizayn hakkında ipuçları veriyor. Yeni Redmi akıllı telefonun tasarım olarak, Infinity-O panele sahip Samsung Galaxy A8s modeline benzemesi bekleniyor.

GizmoChina kaynağı tarafından paylaşılan diğer bir rapora göre ise; Akıllı telefonun başlangıç fiyatı 2,000 Yuan yani yaklaşık olarak 290$ civarında olacak. Firmanın yayınlanan raporlar hakkında gerekli doğrulamaları yapıp, resmi bir açıklamada bulunması bekleniyor.Yorum yap

*