Sosyal Media
sefa

Xiaomi Mi 9 SE Brown Bear Edition Tanıtıldı. İşte Tüm Detayları

Telefon firmaları, bazen diğer firmalarla yaptıkları anlaşmalar neticesinde telefonlarına ait özel versiyonlar çıkarabiliyor. Örneğin Vertu firması Ferrari modelini piyasaya çıkarmıştı.

Xiaomi’de LINE Messenger ile yaptığı anlaşma neticesinde yeni telefonu Mi 9 SE’nin özel versiyonu Brown Bear Edition ismindeki modelini tanıttı.


 Xiaomi Mi 9 SE Brown Bear Edition

Xiaomi M9 SE Brown Bear, kutu içeriğinden boz ayı teması ile çıkıyor. Ayrıca kutunun üzerinde ve aksesuarlarında aynı temanın resimleri bulunuyor.


Brown Bear Edition, donanım olarak Mi 9 SE’den bir farkı yok. Telefon Snapdragon 712 işlemci, 6 GB RAM bellek, 128 GB depolama alanı, 18W hızlı şarj destekli ve 3070 mAh kapasiteli bataryaya sahip. Telefon 5.97 inç büyüklüğünde ve Super AMOLED ekrana sahip. Cihazda 3 arka kamera ve 20 MP’lik ön kamera bulunuyor.


Telefonun kutu içeriğinden bir adet kılıf 10.000 mAh kapasiteli powerbank ve LINE Friends karakterli etiketler çıkıyor. Xiaomi’nin Mi 9 SE Brown Bear Edition telefonu 370 dolar fiyat etiketinden ön siparişe açıldı.

 Yorum yap

*