Sosyal Media
sengul

Xiaomi’nin Uygun Fiyatlı Saati Xiaomi Watch Color 2 Tanıtıldı

Çinli teknoloji devi Xiaomi, düzenlemiş olduğu etkinlikte yeni akıllı saati Xiaomi Watch Color 2 modelini tanıttı. Xiaomi Watch Color 2, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Giyilebilir teknolojiye oldukça önem veren Xiaomi, geçtiğimiz günlerde Xiaomi Civi modelini piyasaya sürmüştü. Bugün ise yeni akıllı saati Xiaomi Watch Color 2’i kullanıcıların beğenisine sundu.

Xiaomi Watch Color 2

1.43 inç AMOLED retina ekrana sahip olan Xiaomi Watch Color 2, 326 PPI ve 60Hz yenileme hızı ile gelecek.

Metal çerçeve ve cilt dostu kordona sahip olacak olan Xiaomi Watch Color 2, 200’den fazla kadranı destekleyecek.

117 spor (19 profesyonel spor) modunu destekleyecek olan Xiaomi Watch Color 2, çift frekanslı GPS, dört modlu konumlandırma ve 5ATM su geçirmezlik özelliği ile gelecek.


Sağlık konusunda da oldukça donanım olan Xiaomi’nin yeni akıllı saati, tüm hava koşullarında kan oksijen algılamayı, 24 saat kalp atış hızı izlemeyi, uyku ve kadın sağlığını takip eden önemli özellikleri destekliyor.

Batarya özelliklerine baktığımızda ise Xiaomi Watch Color 2’nin 470 mAh kapasiteli bir pile sahip olduğunu görüyoruz. Bu bataryası ile Xiaomi Watch Color, 12 güne kadar pil ömrü sunuyor. Ayrıca yeni akıllı saat, üçüncü taraf uygulamaları ve Bluetooth aramalarını da destekliyor.

Bugün itibariyle Çin’de ön siparişe açılan Xiaomi Watch Color 2, 999 Yuan yani vergiler hariç yaklaşık 1.400 TL fiyat etiketine sahip.

 

 Yorum yap

*