Sosyal Media
sengul

Xiaomi’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı Mi Air 2s Tanıtıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, yeni nesil kablosuz kulaklığı Mi Air 2s modelini düzenlediği etkinlikte tanıttı. Mi Air 2s tek şarj ile 24 saat kullanım ömrü sunuyor.

Bir önceki modele göre oldukça iyileştirilen Xiaomi Mi Air 2s’te yeni bir ses teknoloji kullanıldı. Kablosuz kulaklıkta bulunan bu teknoloji, güçlü anti-parazitlere sahipken ses gecikmesini etkili bir şekilde azaltıyor ve sol - sağ kulaklıklardaki ses akışını daha kararlı bir hale getiriyor.


Yeni tasarıma sahip Xiaomi Mi Air 2s’te MIUI sistemi için tamamen optimize edilmiş LHDC Bluetooth kod çözme özelliği bulunuyor. Ayrıca kablosuz kulaklığın Bluetooth 5.0’ı desteklediğini belirtmeden geçmeyelim.

Xiaomi Mi Air 2s, video izleme sırasında ses ve görüntü senkronizasyonunu sağlamak düşük gecikme modu ile geliyor. Ayrıca Xiaomi Mi Air 2s, Apple AirPods Pro gibi aktif gürültü engelleme desteği olmasa da, aramalar sırasında çevresel gürültüyü etkili bir şekilde azalttığını ve HD sesli çağrı kalitesini sağladığını iddia eden çift mikrofonlu dizi gürültü azaltma teknolojisi ile birlikte gelir.


5 saat kesintisiz olarak kullanım imkanı sunan Xiaomi Mi Air 2s, kutusu ile birlikte kullanıldığında bu 24 saate kadar çıkabiliyor.

Bugün itibari ile Çin’de satışa sunulan Xiaomi Mi Air 2s’in fiyatı ise 56 dolar.

 Yorum yap

*