Sosyal Media
sengul

Xperia 10 ve Xperia 10 Plus Android 10 Güncellemesine Kavuştu

Kısa süre sonra Android işletim sisteminin yeni sürümü yayınlanacak olmasına rağmen, telefonlar Android 10 güncellemesi almaya devam ediyor. Sony Xperia 10 ve Xperia 10 Plus'ta bunlardan ikisi. Japon teknoloji devi bugün itibariyle geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü iki telefonu için Android 10 güncellemesini yayınladı.

2019 Kasım ayında Android 10 güncellemesinin yol haritasını paylaşan Sony, bu doğrultuda cihazlarını güncelleme ile buluşturmaya devam ediyor.

53.1.A.2.2 versiyon numaralı yeni Android 10 güncellemesi şimdilik sadece birkaç bölgedeki cihazlara gönderildi. Rusya ve birkaç Avrupa ülkesindeki kullanıcılar güncellemeyi kullanmaya başladı. Güncelleme kısa süre sonra diğer ülkelerde de kullanıma sunulacak.


Güncelleme, Mart ayı güvenlik yamalarının yanı sıra geneli karanlık mod, gelişmiş gizlilik ayarları ve akıllı cevaplama özelliği gibi birçok özelliğide kullanıcılara sunuyor.

Xperia 10 ve 10 Plus kullanıcıları Ayarlar>>Sistem>>Sistem Güncelleştirmeleri yolunu takip ederek telefona güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edebilirler.


Yorum yap

*