Sosyal Media
sefa

Yeni iMac Pro Hakkında Bilgiler Sızdırıldı

Apple, her yıl yeni ürünlerle hayatımızı değiştirmeye ve yaşantımızı kolaylaştırmaya kaldığı yerden devam ediyor. Apple teknolojinin gelişmesiyle daha güçlü ve şık tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor ve ayrıca MacBook serisinin teknik özellikleri ve tasarımları da değiştiriyor. Apple hakkında sızıntı haberleriyle yakından tanıdığımız Dylandkt, bu sefer yeni bir sızıntıyla karşımıza çıktı. Bu yeni sızıntı yeni iMac Pro’nun teknik özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili. iMac Pro 2022’nin Ocak ayında karşımıza çıkacağı iddia ediliyor.

Yeni iMac Pro Hakkında Sızdırılan Teknik Özellikler

Dylan tarafından sızdırılan özelliklere baktığımızda iMac Pro , MacBook ile benzer özelliklere sahip. 16 GB RAM ve 512 GB SSD depolama alanı, HDMI bağlantısı, bir SD kart yuvası ve birkaç USB-C/Thunderbolt bağlantı girişi ve Ethernet desteğinin de olacağı bildirildi. 2022 Ocak ayında piyasaya sürülmesi beklenen iMac Pro fiyat olarak 2000 dolar olması bekleniyor. 24’’ veya 27’’ boyutlarına ve mini LED teknolojisine sahip ekranların, görüntü kalitesi ve çözünürlük değerleri bakımından önceki iMac modellerinin önüne geçeceğine inanıyoruz.

Sızdırılan bilgilere göre 24’’ ekrana sahip iMac koyu çerçeveye sahip olacak ve iMac Pro’nun ekranı ise siyah şerit çerçeve olacağı bildiriliyor. Apple’ın ürünü iMac Pro, ProMotion teknolojisi ile donatılmış olacağı ve gücünü M1 Pro ve M1 Max işlemcilerinden alacak.

Apple’ın sınırsız ürün yelpazesine buradan ulaşabilirsiniz.


Yorum yap

*