Sosyal Media
sengul

ZTE Watch GT Tanıtıldı. İşte Tüm detaylar

Çinli teknoloji üreticisi ZTE, düzenlemiş olduğu etkinlik kapsamında yeni akıllı saati ZTE Watch GT modelini görücüye çıkardı. İşte ZTE Watch GT’nin özellikleri ve fiyatı…

ZTE Watch GT

Klasik akıllı saat tasarımına sahip olan ZTE Watch GT, 1.2 inç AMOLED ekran ile gelecek. 30 gram ağırlığa sahip olan ZTE Watch GT’nin yapısı hafif alüminyum alaşımlı yapıdan oluşuyor. Ayrıca ZTE Watch GT; siyah, gri, turuncu, sarı ve mavi olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile gelecek.

ZTE Watch GT, kalp atış hızı, kandaki oksijen seviyesi, uyku ve stres takibi gibi birçok özellikleri kullanıcılarına sunacak. Ayrıca akıllı saat, dahili GPS desteğiyle gelecek.

16 farklı spor moduna sahip olan ZTE Watch GT, 5ATM su yalıtımı sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar, yüzme sporlarında kolay takip yapabiliyor.


ZTE Watch GT’nin sunduğu yeni özelliklerden biri de futbol modu. Mod aktif edildiğinde kullanıcıların sahada oynadığı alanları gerçek zamanlı bir şekilde takip ediyor ve sahada en aktif bulunulan alanları ısı haritası ile kullanıcılarına gösteriyor.

Normal zamanda 15 gün pil ömrü sunan ZTE Watch GT, güç tasarrufu modunda ise saatin kullanım süresi 23 güne çıkabiliyor.

ZTE Watch GT Fiyat

599 Yuan’dan Çin’de satışa sunulan ZTE Watch GT’nin ülkemize ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

 

 Yorum yap

*