Buharlı kategorisindeki 11 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
 • 3000 W
 • Autoclean Taban
 • 230 Gr Buhar
 • 350 mL Su Haznesi

Buharlı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Melek Şahin 23 Kas 2017 (61 Gün önce)
ütü yaparken kırışık elbiseler ile uğraşmayı sevmem. Hele zor ütülenen kumaşları hiç sevmem. ancak bu ütü işimi kolaylaştırdı. eski ütüme göre çok daha güçlü buharı var. yani kırışık elbiselerde fazla vakit kaybetmiyorum. buharı güçlü olduğu için kumaşı kolay bir şekilde açıyor. fiyatı biraz yüksek olabilir ancak bence fiyatının hakkını veriyor.
Üye resmi
Melike Uçar 21 Eki 2017 (94 Gün önce)
Ütüyü alalı 1 hafta oldu. ilk kullanma izlenimim gayet iyi. bir haftadır ütülediğim elbiselerde parlatma yapmadı. umarım hep böyle devam eder. fiyatı makul geldi.
Üye resmi
Abdullah Şener 16 May 2017 (253 Gün önce)
seyahat ütüsü benim için daha pratik oldu aslında. tabanının seramik olması kumaş üzerinde daha çok kaymasını sağlıyor. ayarını düzgün yaptığınız sürece bir sorun yaşatmıyor. buhar gücü oldukça yeterli ben memnun kaldım.
Üye resmi
Yusuf Ozan Yurteri 24 Nis 2017 (275 Gün önce)
ütü ne ağır ne de kırışıklıkları açmakta insanı zorluyor. çok beğendim ben gerçekten bu kadarını beklemiyordum. ilk aldığımda sadece özelliklerine bakarak aldım hatta hiç araştırmadım kullanan var mı yok mu diye. damlatma olmaması benim en beğendiğim özelliği çünkü eski ütüm sürekli su damlatıyordu ve haliyle iz bırakıyordu kıyafetlerde. buhar gücü de iyi olduğu için fazla uğraştırmıyor. ben tavsiye ederim.
Üye resmi
İltem Boztepe 05 Eki 2016 (475 Gün önce)
homend biraz alışıla gelmişin dışında bir ütü üretmiş bence. ben çok beğenerek almıştım ve çok net bir şekilde diyebilrim ki diğer ütülerden daha kaliteli bir ütü. hem tasarım olarak hem de buhar gücü ve performans olarak. bu nedenle ben almanızı tavsiye ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.