7 KM
Uçuş Mesafesi
30 Dakika
Uçuş Süresi
6000 Metre
Uçuş Yüksekliği
Kamera

DJI Phantom 4 Advanced Plus Drone

Ürün geçici olarak temin edilememektedir. Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

En Çok Satılan Drone & Multikopter ListesiDJI Phantom 4 Advanced Plus Drone

Phantom 4 Advence 'nin yükseltilmiş kamerası 4K/60 Fps video kaydına olanak sağlarken 14 Fps'de Burst Mode çekimi yapabilen arttırırken ağırlığı düşürür ve1 inç 20 Megapiksel sensör ile donatılmıştır. Titanyum ve magnezyum alaşımlı yapısı gövde sertliğini arttırırken ağırlığı düşürür ve Phantom 4 Advence, Phantom 4'ten daha hafiftir. Uçuş Otonomi Sisteminin 2 yönlü engel algılayıcı ve ileri görüş engel önleyici için 5 görüşlü sensörü vardır.

1 İNÇ - 20 MP SENSÖRLÜ KAMERA Bütünleşik kamera 1 inç 20 megapiksel CMOS sensörünü kullanacak şekilde yeniden tasarlandı. Phantom 4 Pro'nun özel olarak tasarlanmış lensi sekiz unsurdan oluşup yedi grupta düzenlenmiştir ve hızlı bir şekilde hareket eden nesnelerin görüntülerini çekerken veya yüksek hızda uçarken oluşabilecek sarsıcı deklanşör çarpıklığını ortadan kaldırmasını sağlayan mekanik deklanşör kullanan ilk
DJI kamerasıdır. Aslında birçok geleneksel zemin kamerası kadar güçlüdür. Geliştirilmiş daha güçlü video işlemesi, 100 Mbps bit hızı ile 60 Fps'de H.264 4K veya 30 Fps'de H.265 4K videoları destekliyor. İleri düzel sensörler ve işlemciler her şeyin daha fazla resim detayı ile ve gelişmiş Post Prodüksiyon için gerekli görüntü verileriyle yakalanmasını sağlar.
1-İNÇ 20- MEGAPİXEL CMOS Sensör boyutu, piksel sayısından daha resim kalitesi için daha önemlidir, çünkü daha büyük bir sensör her pikselde daha fazla bilgi yakalar, dinamik aralığı, sinyal / gürültü oranını ve düşük ışık performansını geliştirir. Phantom 4 Advanced'deki 1 inç 20 megapiksel CMOS sensörü Phantom 4'ün 1 / 2.3in sensörünün boyutunun yaklaşık dört katıdır.

GÖRÜNTÜ KARŞILAŞTIRMALARI

PROFESYONEL 4K VİDEO Geliştirilmiş bir video işleme sistemi, videoların 100Mbps'lik bir bit hızı ile optimize DCI 4K / 60 (4096 x 2160 / 60fps) ortamında çekilmesini sağlar ve böylece yüksek çözünürlüklü yavaş çekimler elde etmenize olanak tanır. Phantom 4 Advanced ayrıca H.265 video codec'ini (maksimum çözünürlük 4096X2160 / 30fps) destekler. Belirli bir bit hızı için H.265, görüntü işleme miktarını iki katına çıkararak H.264 olarak bulunur ve sonuç olarak önemli ölçüde geliştirilmiş görüntü kalitesi elde edilir. Yüksek dinamik aralıktaki D-log modunda kayıt, renk derecelendirmesi için bu görüntü verilerinden en iyi şekilde yararlanır.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ LENS Bir objektifin çözünürlüğü ve kontrastı, görüntü kalitesi açısından kritik önem taşır, zira sadece kaliteli bir lens, yüksek çözünürlüklerde keskin, canlı fotoğraflar çekebilir. Yepyeni Phantom 4 Advanced kamera, havada en iyi hale getirilmiş F2.8 geniş açı objektife ve 24mm'lik eş odak uzaklığına sahiptir. Sekiz elementi daha küçük, daha kompakt, bir çerçeveye sığan yedi grupta düzenlenmiştir. Fotoğrafları, düşük distorsiyon ve düşük dağılımı ile sürekli detaylandırılmıştır bu sayede fotoğrafların, videoların keskin ve canlı olmasını sağlanmıştır.

HER ANI YAKALA Havadan görüntüleme sadece manzaraları yakalamak için değil, aynı zamanda, hareket sahneleri ve motorlu yarışları çekmek gibi yeni perspektifleri de getirmek için kullanılır.Yüksek hızda hareket eden nesneleri yakalamak, elektronik kapakları kullanan kameralarla uçuş yapmak her zaman zor olmuştur.Phantom 4 Advanced, mekanik kapak ve geniş açı lens kullanıyor. Mekanik kapak , Maksimum hız 1 / 2000s ile hızlı hareket eden nesnelerin görüntülerini çekerken veya yüksek hızda uçarken oluşabilecek sarsıcı bozulmaları ortadan kaldırır.

5 GÖRÜŞ SENSÖRLERİ Phantom 4 Advanced, 5 görüşlü sensör, çift bant uydu konumlandırma (GPS ve GLONASS), ultrasonik uzaktan algılayıcılar ve yedek sensörlerden oluşan uçuş otonomi sistemi ile donatılmıştır. Karmaşık ve karanlık ortamlarda GPS olmadan uçabiliyor.

DAHİLİ EKRANLI UZAKTAN KUMANDA Phantom 4 Advanced +,entegre edilmiş geliştirilmiş Lightbridge HD video aktarma sistemi ile donatılmış ve bu sayede 7 km mesafeden video aktarımı yapabilmektedir. Phantom 4 Advanced+ A 5.5-inch 1080p ekranı,1000 cd/m2 parlaklığı yani geleneksel akıllı cihazlara oranla iki katı parlaklık sunar. 5 saatlik pil ömrü sayesinde keyifli bir havadan görüntüleme yapmanıza olanak sağlar. DJI GO 4 app ile canlı yayınlarınızı hazırlayabilir havadan görüntüleme fotoğraf ve videonuzu anında paylaşabilirsiniz. Engellenmemiş, parazitsiz, FCC uyumlu olduğunda.

DRAW Draw, yol işareti kontrolü için yepyeni bir teknolojidir. Sadece ekranda bir yol çizin ve Phantom 4 Advence irtifasını kilitli tutarken bu yönde hareket edecektir. Bu, pilotun kamera kontrolüne odaklanmasına ve daha karmaşık çekimler yapabilmesini mümkün kılar. Farklı senaryolarda kullanılabilen iki farklı çizim modu vardır. İleri; Uçak, kamerayı uçuş yönünde sabitleyerek rotayı sabit bir hızda takip eder. Serbest: Uçak, talimatı verildiğinde rota boyunca hareket eder. Bu modda, kamera uçuş sırasında herhangi bir yönde kullanılabilir.

ActiveTrack Phantom 4 Advence , nesneleri otomatik olarak tanır, takip eder ve hareket ettikçe onları yakalar; böylece karmaşık çekimlerin yapılmasını kolaylaştırır. Hızlı hareket eden nesneleri takip etmek çok zor olabilir ancak Phantom 4 Pro tarafından kullanılan gelişmiş görüntü tanıma algoritmaları nesneyi çerçevede tutarken, nesneyi tanımasını ve izlemesini sağlar. Bu yeni algoritma, insandan araçlara, hayvanlara kadar daha fazla nesneyi tanır ve uçuş dinamiklerini yumuşak çekimlere uyacak şekilde ayarlar. Pilotlar aşağıdakiler arasında seçim yapabilir;
Trace - Bir öznenin arkasında veya önünde otomatik olarak engellerden kaçınır.
Profile - Nesnenin profil çekimlerini yapmak için çeşitli açılardan bir cismin yanında uçun.
Spotlight - Uçak neredeyse her yere uçarken kamerayı nesne üzerinde tutun

TAPFLY Ekranda görünen herhangi bir yönde basit bir dokunuşla uçabilirsiniz. Engelleri otomatik olarak önleyerek uçuş yönünü düzgün bir şekilde ayarlamak için ekranda herhangi bir yere hafifçe dokunun ve uçuş yönünü değiştirmek için ekrana tekrar dokunun ya da kontrol çubuklarını kullanın. Yeni bir AR rota işlevi, rota ayarlandığında uçağın gerçek zamanlı uçuş yönünü referans olarak gösterir.
Kumanda çubuklarını kullanarak irtifa, rota, hız ve kamera aralığını eşzamanlı olarak kontrol etmek zor olabileceğinden, TapFly Free, bir pilotun uçuş yönünü ayarlamasına imkan tanır ve
böylece Phantom 4 Advence’i açıp veya yönünü değiştirmeden ihtiyaç duyacak şekilde
ayarlayabilir. Şimdi toplam olarak 3 farklı TapFly modu var;
TapFly Forward - Seçilen tönde gitmek için dokunun.
TapFly Backward - Ters yönde uçmak için dokunun. Diğer bir deyişle, Sol üste doğru geriye uçmak için
ekranın sağ alt köşesine dokunun.
TapFlyFree - Kamera yönünü kilitlemeden Phantom'un ileri yönünü kilitleyin ve uçarken dönmesini sağlayın.
RETURN TO HOME Yükseltilmiş Return To Home Mode'da, Phantom 4 Advence çevre koşullarına bağlı olarak eve dönmek için en iyi güzergahı otomatik olarak seçebilir. Uçarken gideceği rotayı kaydeder ve böylece kontrol sinyali birbirine bağlanmazsa engellerin önüne geçerek aynı rota boyunca geri dönebilir. Bağlantı kesildiğinde irtifasına bağlı olarak Phantom 4 Advence, uçuş esnasında gördüğü engellerden kaçınmak için uçuş yolunu da ayarlayabilir. Kalkışta Phantom 4 Advence, aşağıdaki sahneyi kaydeder ve daha net iniş için, kaydını geri döndüğünde gördüğü ile karşılaştırır. Aynı zamanda inişe uygun nokta olup olmadığını görmek için zemini de tespit edebilir. Herhangi
bir engelle karşılaşırsanız veya iniş yapılacak yerde su varsa, pilotu uyarır ve uçağın daha güvenli bir şekilde inebilmesini sağlayacak uygun bir yükseklikte kalmasını sağlar.

Gesture Mode Hareket modunu kullanarak, uzaktan kumanda olmadan birkaç hareketle Selfie'ler kolaylıkla yakalanabilir. Gelişmiş bilgisayar görüş teknolojisi, Phantom 4 Advence 'nin hareketler aracılığıyla talimatları almasını sağlar.

Sensor Redundancy Birçok Hexacopter ve Octocopter ile karşılaştırıldığında Phantom 4 Advence, çift pusula modülleri ve çift IMU birimleriyle daha güvenilir hale geliyor. Pusulalar ve IMU'lar istikrarlı bir uçuş sağlamak için önemli sensörlerdir ve Phantom 4 Advence, aldığı verileri her iki çifte de sürekli olarak karşılaştırır. Bu, doğruluğunu kontrol etmek için gelişmiş algoritmalar aracılığıyla yürütülür ve hatalı veriler, uçuşu etkilemeden atılır ve uçuşun istikrarlı ve güvenilir kalması sağlanır.

Akıllı Bataryalar Profesyonel hava görüntüleme, daha uzun uçuş sürelerinden faydalanır. Phantom 4 Advence’nin maksimum uçuş süresi 30 dakikadır ve mükemmel çekimi yakalamak için size havada daha fazla zaman sağlar. DJI GO uygulaması pil ömrünü gösterir ve kat edilen mesafeye göre kalan uçuş zamanını hesaplar. Kalkış noktasına güvenli bir şekilde geri dönmek için gereken minimum miktara ulaştığında uyarı verecektir. Aşırı şarjı ve fazla deşarjı önlemek için gelişmiş bir pil yönetim sistemi de bulunmaktadır.

DJI GO DJI GO uygulamasını kullanarak çok sayıda akıllı uçuş moduna erişebilirsiniz. Ayrıca, ISO, diyafram, enstantane hızı, görüntü formatları ve daha fazlasını içeren manuel kamera kontrollerine erişim sağlar. DJI GO'da ki herhangi bir değişiklik ekranda görülecektir.

DJI Phantom 4 Advanced Plus Drone Özellikleri

 • RenkBeyaz
 • Maksimum Uçuş Mesafesi7 KM
 • Maksimum Uçuş Süresi30 Dakika
 • Maksimum Uçuş Yüksekliği6000 Metre
 • KameraVar
 • Resim FormatıJPEG
 • Video Çözünürlük4096 x 2160
 • Görüntü Çözünürlüğü4096 × 2160
 • Etkin Piksel20 MP
 • Engel AlgılamaVar
 • Yüz AlgılamaVar
 • Uzaktan KumandaVar
 • GPSVar
 • Diğer ÖzelliklerDahili ekranlı uzaktan kumanda
 • Pil Gücü5350 mAh
 • Ağırlık5040 Gr
 • Ürün Boyutları42 418 x 33 782 x 23 622 cm
 • Garanti24 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.489,00 TL 7.489,00 TL +0
 • 3.848,80 TL 7.697,60 TL +0
 • 2.584,20 TL 7.752,59 TL +0
 • 1.956,37 TL 7.825,50 TL +0
 • 1.585,31 TL 7.926,55 TL +0
 • 1.327,84 TL 7.967,02 TL +0
 • 1.151,62 TL 8.061,36 TL +0
 • 1.013,12 TL 8.104,98 TL +0
 • 903,49 TL 8.131,38 TL +0
 • 822,06 TL 8.220,64 TL +0
 • 753,12 TL 8.284,29 TL +0
 • 698,08 TL 8.376,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.489,00 TL 7.489,00 TL +0
 • 3.801,52 TL 7.603,05 TL +0
 • 2.547,28 TL 7.641,84 TL +0
 • 1.920,26 TL 7.681,03 TL +0
 • 1.560,21 TL 7.801,04 TL +0
 • 1.309,72 TL 7.858,34 TL +0
 • 1.130,33 TL 7.912,31 TL +0
 • 995,88 TL 7.967,02 TL +0
 • 891,87 TL 8.026,80 TL +0
 • 808,31 TL 8.083,11 TL +0
 • 740,02 TL 8.140,22 TL +0
 • 683,55 TL 8.202,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.489,00 TL 7.489,00 TL +0
 • 3.840,51 TL 7.681,03 TL +0
 • 2.560,34 TL 7.681,03 TL +0
 • 1.960,06 TL 7.840,24 TL +0
 • 1.583,63 TL 7.918,16 TL +0
 • 1.332,80 TL 7.996,80 TL +0
 • 1.153,98 TL 8.077,88 TL +0
 • 1.019,97 TL 8.159,73 TL +0
 • 916,02 TL 8.244,17 TL +0
 • 832,94 TL 8.329,44 TL +0
 • 765,22 TL 8.417,44 TL +0
 • 708,86 TL 8.506,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.489,00 TL 7.489,00 TL +0
 • 1.497,80 TL 7.489,00 TL +3
 • 1.292,10 TL 7.752,59 TL +3
 • 1.116,64 TL 7.816,51 TL +3
 • 985,19 TL 7.881,50 TL +3
 • 1.324,46 TL 7.946,73 TL +0
 • 801,39 TL 8.013,91 TL +3
 • 734,75 TL 8.082,24 TL +3
 • 679,31 TL 8.151,74 TL +3
 • 822,15 TL 8.221,54 TL +0
 • 753,95 TL 8.293,47 TL +0
 • 697,22 TL 8.366,66 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.489,00 TL 7.489,00 TL +0
 • 3.844,85 TL 7.689,70 TL +0
 • 2.588,21 TL 7.764,64 TL +0
 • 1.960,06 TL 7.840,24 TL +0
 • 1.583,63 TL 7.918,16 TL +0
 • 1.332,80 TL 7.996,80 TL +0
 • 1.153,98 TL 8.077,88 TL +0
 • 1.019,97 TL 8.159,73 TL +0
 • 916,02 TL 8.244,17 TL +0
 • 832,94 TL 8.329,44 TL +0
 • 765,22 TL 8.417,44 TL +0
 • 708,86 TL 8.506,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.489,00 TL 7.489,00 TL +0
 • 3.844,85 TL 7.689,70 TL +0
 • 2.588,21 TL 7.764,64 TL +0
 • 1.960,06 TL 7.840,24 TL +0
 • 1.583,63 TL 7.918,16 TL +0
 • 1.332,80 TL 7.996,80 TL +0
 • 1.153,98 TL 8.077,88 TL +0
 • 1.019,97 TL 8.159,73 TL +0
 • 916,02 TL 8.244,17 TL +0
 • 832,94 TL 8.329,44 TL +0
 • 765,22 TL 8.417,44 TL +0
 • 708,86 TL 8.506,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.489,00 TL 7.489,00 TL +0
 • 3.848,80 TL 7.697,60 TL +0
 • 2.584,20 TL 7.752,59 TL +0
 • 1.956,37 TL 7.825,50 TL +0
 • 1.585,31 TL 7.926,55 TL +0
 • 1.327,84 TL 7.967,02 TL +0
 • 1.151,62 TL 8.061,36 TL +0
 • 1.013,12 TL 8.104,98 TL +0
 • 903,49 TL 8.131,38 TL +0
 • 822,06 TL 8.220,64 TL +0
 • 753,12 TL 8.284,29 TL +0
 • 698,08 TL 8.376,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.489,00 TL 7.489,00 TL +0
 • 3.840,12 TL 7.680,24 TL +0
 • 2.583,66 TL 7.750,98 TL +0
 • 1.955,76 TL 7.823,04 TL +0
 • 1.579,29 TL 7.896,46 TL +0
 • 1.328,12 TL 7.968,72 TL +0
 • 1.147,67 TL 8.033,68 TL +0
 • 1.012,57 TL 8.100,59 TL +0
 • 905,95 TL 8.153,51 TL +0
 • 821,61 TL 8.216,13 TL +0
 • 752,29 TL 8.275,14 TL +0
 • 694,58 TL 8.335,00 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.489,00 TL 7.489,00 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
7.489,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
DJI Phantom 4 Advanced Plus Drone

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   DJI Phantom 4 Advanced Plus Drone
   DJI Phantom 4 Advanced Plus Drone
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.