Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya

   Her Yorumda 1 TL Kazanma Fırsatı Sizi Bekliyor!

   Yorum Yap Puanları Kap!

   İncehesap'ta yepyeni bir dönem başlıyor. İnternet sitemizde yer alan ürünlere yapacağınız her bir yorum size 1₺ değerinde 10.000 puan kazandırıyor. Hemen siz de, satın aldığınız ürünlere yorum yapmaya başlayın, sıradaki alışverişinizi indirimli olarak yapmanın keyfini yaşayın.


   Sizinle Birlikte Büyüyoruz!

   Müşteri deneyiminde, kullanıcı yorumlarının sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İncehesap'ı bu konuda öne çıkarmak ve ürün yorumları noktasında bir referans sitesi hâline getirmek için, bugüne dek görülmemiş bir fırsatı sizlere sunuyoruz. Hemen şimdi siz de satın aldığınız ürünlere yorum yapmaya başlayın. Sizinle aynı ürünü almak isteyen ancak sizin gibi kullanıcıların yorumlarına ihtiyaç duyan insanlara ışık tutun.


   Bu Fırsattan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

   1. Satın alarak deneyimlediğiniz ürünün artı ve eksi yönlerini belirleyin.
   2. Ürün sayfasını ziyaret ederek, alt kısımda yer alan Yorumlar başlıklı sekmeye gelin.
   3. Ürünle ilgili tarafsız yorumunuzu; dürüst, anlaşılır, açık ve yalın bir şekilde yazın.
   4. Yazdığınız yorumun en az 20 kelime uzunluğunda ve Türkçe dil anlatım kurallarına uygun olduğundan emin olun.
   5. Girmiş olduğunuz yorumlar moderasyon kontrolünden geçsin ve onaylanan her bir yorumunuz için 1₺ değerinde 10.000 İncepuan hesabınıza tanımlansın. (Yorum onay sürecini Yorumlarım sayfasından takip edebilirsiniz.)
   6. Kazandığınız puanları Puanlarım sayfasında görüntüleyin.
   7. Hedeflediğiniz tutara ulaştığınızda, yine aynı sayfada yer alan Çek Üretme aracını kullanarak puanlarınızı çeke dönüştürün ve indirimli alışverişin keyfini yaşayın.

   Unutmayın, yalnızca onaylanmış yorumlarınız için puan kazanabilirsiniz. Yorumlar, yazılımsal olarak benzerlik kontrolünden ve moderasyon denetiminden geçmektedir. İncehesap.com kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir. Ayrıntılı bilgi için Puan Sistemi ve Hediye Çeki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   Yüksek Fiyatlara İnat; Yaşasın

   incehesap!

   Sosyal Medya Hesaplarımız

   | | |

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.