Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   En Ucuz Tv ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Veli Pekgöz 13 Eki 2017 (38 Gün önce)
   LG'nin üst seviye özelliklere sahip televizyonu. Panel kalitesi çok iyi. diğer markaların aynı özellikteki ürünlerini de epey bi karşılaştırdım sonra karar verdim bu modele. eğer kuracağınız odanız çok küçük değilse bu modeli almanızı tavsiye ederim. bence tek eksiği 3D olmuş.
   Üye resmi
   Koray Yıkılmazsoy 22 Nis 2017 (213 Gün önce)
   3D televizyonları hiç anlamıyorum ki zaten de tutulmadılar sanırsam ki artık tv üreticileri 4k ya ağırlık veriyorlar. ben philipse uzun süredir güvenirim hatta evimde diğer aletlerim de philipstir. heem uygun oluyor fiyatı hem de oldukça dayanıklı ürünlere sahip. televizyonu da bu nedenle tercih ettim ben. arada sırada görüntü yavaşlıyor gibi oluyor bana göre fakat evdekiler bunu hissetmediklerini söylüyor. sanırım henüz alışamadım ben görüntünün kalitesine :)
   Üye resmi
   Ali Furkan Yeşilova 08 Nis 2017 (226 Gün önce)
   sırf yerli sermaye bile olması benim için yeterli oluyor bu tür elektronik cihazlar alırken. diğer pahalı markaların kalitesinden bir eksiğinin olmayışı çok etkiliyor beni gerçekten. servis hizmeti de çok iyi. güvenerek alabilirsiniz televizyonu ses ve görüntü açısından hiç bir eksiği yok.
   Üye resmi
   Alaaddin Yöndem 08 Nis 2017 (226 Gün önce)
   ben herşeyi samsunga bıraktım aldıktan sonra. geldiler kurulumu yaptılar ve bana nasıl kullanmam gerektiğini anlattılar. televizyonu zaten araştırarak aldığım için bana sadece kurcalaması kaldı. biraz önce film izledim ve daha önceki televizyonumdan kat kat kaliteli bir görüntüde izlediğimi farkettim. ses olarak da oldukça iyi bir televizyon. ben rahatlıkla alabileceğinizin garantisini verebilirim.
   Üye resmi
   Osman Emre Orman 10 May 2016 (560 Gün önce)
   smart özelliği olunca video izlemek ya da haberlere bakmak gibi seçenekler oluşuyor ister istemez. ben artık bilgisayarı daha az kullanır oldum bu tür işler için. uydu alıcısı çok iyi televizyonun. hdmi çıkışı olması film izlemek için daha kullanışlı oluyor ayrıca.

   Televizyonları sizin için en ucuz TV'den pahalıya doğru sıraladık. Samsung, LG markaları dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en çok satan TV markası olma özelliğini koruyor. LED TV satın almak isterseniz ekran boyutu, 3D özelliği, Smart TV ve video formatı gibi filtreleri kullanarak istediğiniz özellikteki televizyonları listeleyebilirsiniz. Hemen alttaki menüden televizyonları fiyatlarına göre sıralayabilir, stokta olan TV'leri öne alabilir ve karşılaştır seçeneğinden istediğiniz LED TV'leri karşılaştırabilirsiniz.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.