Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   En Ucuz Tv ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Aybek Erdoğdu 17 Haz 2017 (96 Gün önce)
   Bu tv piyasada aynı özellikteki diğer markalardan daha ucuza satılıyor ve çok da bir farkı yok. Kavisli yapısı çok şık duruyor. ultra hd ve megakontrast ile sizi tatmin edecektir. hızlı kargo için teşekürler incehsap.com
   Üye resmi
   Mesure Dengizek 17 Haz 2017 (96 Gün önce)
   Bir hafta kadar önce aldım televizyonu. Detaylı bir araştırma yaparak aldığımı söyleyebilirim. İnternet kullanımı ve kanal geçişlerinde hiçbir sıkıntı yok. Genelde bu televizyonlarda sorun bu kısımlarda oluyor. Görüntü ve ses için tek şey söylenebilir. Bayıldım...
   Üye resmi
   Koray Yıkılmazsoy 22 Nis 2017 (153 Gün önce)
   3D televizyonları hiç anlamıyorum ki zaten de tutulmadılar sanırsam ki artık tv üreticileri 4k ya ağırlık veriyorlar. ben philipse uzun süredir güvenirim hatta evimde diğer aletlerim de philipstir. heem uygun oluyor fiyatı hem de oldukça dayanıklı ürünlere sahip. televizyonu da bu nedenle tercih ettim ben. arada sırada görüntü yavaşlıyor gibi oluyor bana göre fakat evdekiler bunu hissetmediklerini söylüyor. sanırım henüz alışamadım ben görüntünün kalitesine :)
   Üye resmi
   Cavit Yaprak 08 Nis 2017 (166 Gün önce)
   smart özelliği fena değil zaten pek sık kullanmıyorum. benim için görüntüsü ve sesi önemliydi film izlerken o da beklediğimden daha iyi çıktı. telefunken olduğuna bakmayın arkadaşlar görüntüsü oldukça tatmin bırakıyor. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Gülşen Yerzhan 04 Nis 2017 (170 Gün önce)
   vestelden bu kadarını beklemiyordum açıkcası almadan önce. kendi mağazasında denk gelip denedikten sonra emin olarak aldım. fiyatı diğer markalara göre daha iyi en azından. özellikle ben çift ekran uygulamasını çok başarılı buldum. severek kullanabileceğiniz bir televizyon.

   Televizyonları sizin için en ucuz TV'den pahalıya doğru sıraladık. Samsung, LG markaları dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en çok satan TV markası olma özelliğini koruyor. LED TV satın almak isterseniz ekran boyutu, 3D özelliği, Smart TV ve video formatı gibi filtreleri kullanarak istediğiniz özellikteki televizyonları listeleyebilirsiniz. Hemen alttaki menüden televizyonları fiyatlarına göre sıralayabilir, stokta olan TV'leri öne alabilir ve karşılaştır seçeneğinden istediğiniz LED TV'leri karşılaştırabilirsiniz.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.