Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya

   Sapphire

   Sapphire

   Pioneers, oyunların nasıl oynandığı ile ilgili yeni bir çağdır, Sapphire sürekli bir döngünün olacağı ve esas değişimin yaşanacağı bir ortamda çığır açan çözümler ile birlikte performansa öncülük etmektedir. Sapphire on yılı aşkın süredir gerçek, tereddütsüz bir taahhüt sergilemiş, mühendisliği çok iyi yapılmış en zengin ürünleri sunmaya kendini adamıştır. ISO9001 ve ISO14001 sertifikalı fabrikalarımızdan çıkan her üründe mükemmelliği sağlayan Sapphire’in sağlam konumu nedeniyle müşterileriniz sadece en yüksek kalitede komponentler sattığınıza ve bu konudaki KARARLILIĞINIZA kesinlikle ikna olacaktır.

   ATI'nin ODM ve AiB ile olan üretim ve dağıtım ilişkisini ilan ettiği 2001 yılının Haziran ayından bu yana, SAPPHIRE dünya çapında her zaman anahtar konumdaki ATI Grafik Kartı Tedarikçisi olmuştur. SAPPHIRE, Xpert98 ana ürün düzeyinden en son teknoloji ile zenginleştirilen Radeon 9700Pro kartlarına kadar eksiksiz ATI video kartı serisi tasarlamakta, üretmekte ve dağıtmaktadır. SAPPHIRE, kısıntıya giderek kaliteyi bozmak gibi bir durumu reddetmektedir. ATI kart tasarımlarının tamamının ATI orijinal kartlarının sahip olduğu geleneksel yüksek kalitede görüntü vermesi için mühendislerden oluşan personelimiz tarafından en sıkı yerleştirme denetimine tabii tutulmaktadır. Ayrıca oluşan farklı pazarlara uygun olmasını sağlayacak kompleks tasarımları yerleştiren çok yaratıcı bir teknik departmanı da bünyemizde bulundurmaktayız. SAPPHIRE ATI video kartları Avrupa'daki Kuzey Amerika'daki, Asya'daki ve Latin Amerika'daki çok sayıdaki OEMler ve büyük Sistem Entegratörleri için güvenilir bir tercih olmuştur ve büyük oranda hızla değişen teknik pazarların ihtiyaçlarını karşılama ve çok sayıda ürün üretme yeteneğimize bağlı olmuştur.

   Tüm SAPPHIRE ATI video kartları QC ve dışarıya gönderilen sistem de dahil olmak üzere %100 ATI üretim kriterlerine göre üretilmiştir. Aylık video kartı üretim kapasitesi 1.8 milyon gibi büyük rakamlara ulaşabilir. Fabrikası dünya çapındaki en iyi on OEM arasında her zaman en önemli ATI kartı üreticilerinden olmuştur.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.