Saç Düzleştirici kategorisindeki 5 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Saç Düzleştirici ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Melike Uçar 22 Kas 2017 (153 Gün önce)
benim saçlarım çok ince yapıya sahip. saçlarımı genellikle de boyadığım için yıpranıyor. fön makinesi ile düzleştirince de biraz sönük gözüküyordu. bir arkadaşımın tavsiyesi ile arzumun bu düzleştiricisini aldım. şuan kullanıyorum ve çok memnunum. saçlarımı düzleştirince parlak da görünüyor. eski yıpranmış görüntüsünden kurtuldum.
Üye resmi
Aslıhan Şimşek 03 Kas 2017 (172 Gün önce)
ürün kaliteli ve güzel. ancak iyon özelliği yokmuş ben kullanırken öğrendim. alırken özelliklerine pek dikkat etmedim, zaten vardır diye. almayı düşünüyorsanız bunu göz önünde bulundurun derim.
Üye resmi
Canan Bolat 26 Eki 2017 (180 Gün önce)
önceden fön makinesi ile saçlarımı düzleştirmeye çalışıyordum. tabi istediğim gibi olmuyordu. bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra niye bu zamana kadar almamışım dedim. ürün çok pratik ve çok kullanışlı.
Üye resmi
Buse Yudulmaz 25 Nis 2017 (363 Gün önce)
benim saçım zor düzleşiyordu ve hemen kabarıyordu çok gür olduğu için. bir arkadaşım bunu tavsiye etti ve aldım ben de. hani bu uzunluğa ve bu gürlüğe rağmen rahat bir şekilde düzleştirebiliyorsam gerisini siz düşünün artık.
Üye resmi
Gündüz Musaoğlu 13 Oca 2017 (465 Gün önce)
aldığıma değdi bence. tam istediğim gibi. ince ve iyonik bu yüzden hiç kabarma olmadı elektriklenme olmadı. ısı durumunda da bi eksikliği yok bence. plakaları seramik olduğu için de yakmıyor saçları ayrıca.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.