ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

Asus ROG-Strix-RTX2060S-A8G-EVO-Gaming GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Gene Özellikler

Asus ROG Strix GeForce RTX 2060 SUPER EVO Advanced Edition Daha yüksek tazeleme hızları ve süper performans artışı için güçlendirilmiş soğutması ile ROG Strix GeForce RTX 2060 SUPER EVO Advanced edition 8GB GDDR6
 • Advanced Edition: Boost Hızı 1710 MHz (OC Modu)/ 1680 MHz (Gaming Modu)
 • RT Çekirdekleri: Özel ışın izleme donanımı, fiziksel olarak doğru gölgeler, yansımalar, kırılmalar ve global aydınlatma ile nesnelerin ve ortamların hızlı ve gerçek zamanlı ışın izlemesini sağlar.
 • Eşzamanlı Kayan Nokta ve Tamsayılı İşleme: GPU'ların daha verimli bir şekilde kullanılması, modern oyunların ağır iş yüklerini daha verimli bir şekilde işler.
 • Ultra Hızlı GDDR6: Yüksek hızda ve çözünürlükte oyunları 496GB/sn'ye kadar bellek bant genişliğiyle deneyimleyin.
 • Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
 • 0 dB Teknolojisi yüksek performans gerektirmeyen oyunları sessiz bir şekilde oynamanızı sağlıyor.
 • Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 • Super Alloy Power II, üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor.
 • MaxContact Teknolojisi, daha gelişmiş termal aktarım için GPU yongasına 2 kat daha fazla temas ediyor.
 • Aura Sync sayesinde özelleştirmelerinizi ve aydınlatma efektlerinizi uyumlu diğer donanımlarınız ile senkronize edebilirsiniz.

Uçuşa Geçin ROG Strix GeForce RTX 2060 SUPER EVO öncekinden daha fazla CUDA çekirdeğiyle donatıldı ve efsanevi bir oyun deneyimi için ortam hazırlıyor. Muhteşem güç dağıtımı sayesinde hız aşırtma sınırları zorlanırken, mükemmel tasarlanan soğutma sistemi ise dikkatlerin her zaman Turing'in performansına odaklanmasını sağlıyor. Bu üstün donanımı özelleştirmeyi ve ayarlamayı sağlayan araçlar ile her şey sizin elinizde.

Eksen Teknolojili Fan Tasarımı - Daha İyi, Daha Hızlı, Daha Güçlü Üst seviye ROG ekran kartlarının yeni nesli için tasarlanan Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
0dB Teknolojisi - Sessiz Zeka GPU çekirdek sıcaklığı 55 derecenin altına düştüğünde gelişmiş dahili kontrolcü fanları durdurur. Böylece oyun keyfini sessiz bir ortamda yaşayabilirsiniz. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.
Çift Bios ile Akıllı Seçim Yapın Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix GeForce RTX 2060 SUPER EVO'da ön muhafaza ve arka plakada Aura RGB aydınlatma bulunur. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.

Gizli Mod ile Siz de Bir Ninja Olun Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ekran kartınıza kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.

FanConnect II - Daha Akılı Fan Hızı ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü bir 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

Nvidia G-Sync Teknolojisi - Akıcı Çalışma Bu ekran kartı, süper akıcı değişken yenileme hızı deneyimi sunmak için NVIDIA G-SYNC ekran teknolojisini destekliyor. AAA oyunları ekran yırtılması veya takılma olmadan oynayın.

Auto−Extreme Teknolojisi - Hassas Otomatik Üretim Auto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.
Super Alloy Power II - Üst Düzey Güç Bileşenleri Turing mimarisi değişen oyun ve uygulama iş yükleriyle başa çıkmak için hızı anında değiştirebiliyor. Bu da hız arttığında oluşan akımın üstesinden gelebilen bir güç dağıtım devresine ihtiyaç doğuruyor. ROG Strix GeForce RTX 2060 SUPER EVO, bir dizi birinci sınıf kapasitör, MOSFET ve alaşım çekirdekli bobinlerle donatıldı ve bu sayede performansı en üst seviyeye taşıyor.

MaxContact Teknolojisi - Hassas Üretim Isı Dağıtıcısı Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.

Güçlendirilmiş Çerçeve, Lider Mimari PCB’nin bükülmesini ve yatay olarak eğilmesini önleyen metal bir parça.
Nvidia Turing Gölgelendiricileri Kayar nokta ve tam sayı işlemlerini aynı anda yapma, uyarlanabilir gölgelendirme teknolojisi ve bir önceki sürüme göre iki kat daha fazla ön belleğe sahip yeni birleşik bellek mimarisi gibi özelliklere sahip olan Nvidia Turing gölgelendiricileri günümüzün oyunlarında olağanüstü performans artışı sağlıyor.
Süper Güçlere Sahip Olun Yeni GeForce RTX Super Serisi orijinal RTX 20 Serisi’ne göre %25 daha hızlı ve önceki nesil 10 Serisi GPU’lara göre 6 kat daha hızlı performans sunan daha fazla çekirdeğe ve daha yüksek saat hızlarına sahiptir. Performansta ilerlemenin ve süper güçler edinmenin zamanı geldi.
GeForce Experience GeForce Experience, GeForce ekran kartınızın en büyük yardımcısıdır. Videolar ve ekran görüntüleri çekin, canlı yayınlar yapın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Ayrıca GeForce sürücülerini güncelleyebilir, oyun içi ayarlarınızı en uygun hale getirebilirsiniz.
G-Sync NVIDIA G-SYNC size bir oyun deneyiminde istediğinizden fazlasını verir. HDR ve 240Hz'e varan yenileme hızlarıyla pürüzsüz, yırtılmaz bir oyun deneyimi yaşayın.
Oyunu Kare Hızları Kazanır Fortnite, Apex Legends ve PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS gibi oyunları 240 ya da 144 FPS'te oynamak kazandırır. GeForce grafik kartlarının rakipsiz performansı ile ayakta kalan son kişi siz olun.
Nvidia Studio Hayal ettiğinizden daha hızlı ilerlemeye bağlı olduğunuz yaratıcı uygulamalar ve yeni bir yaratıcılık çağı yaklaşıyor. NVIDIA GPU'lar performansınızı inanılmaz derecede hızlandırıyor. NVIDIA Studio'ya ve daha yaratıcı süreçlere hoş geldiniz.
Bir Profesyonel Gibi Yayın Yapın GeForce RTX, aynı anda üstün kalite ile oyun oynama ve yayın yapma yeteneğinin kilidini açan özel bir donanım kodlayıcı ile her iki platformun da en iyisini sunar. RTX grafik kartları, canlı yayın akışınız için maksimum performans sağlamak üzere Yayıncı Yazılımı (OBS) gibi sık kullanılan yayın uygulamalarınız için optimize edilmiştir.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER
Bus Veri Standardı PCI Express 3.0
OpenGL OpenGL 4.6
Video Belleği GDDR6 8GB
Saat Hızı OC Modu - 1710 MHz (Boost Hızı) / Gaming Modu - 1680 MHz (Boost Hızı)
CUDA Core 2176
Bellek Hızı 14000 MHz
Bellek Arayüzü 256-bit
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.0b)
Display Port Var x 2 (DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği Var
USB Type-C Desteği Var x 1
Maximum Görüntü Çıkış Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Hayır
Tavsiye Edilen PSU 550W
Güç Bağlantıları 1 x 6-pin, 1 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x Hızlı Başlangıç Kılavuzu, 1 x ROG Kablo Bağı
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Driver
Boyutlar 30.05 x 13.06 x 4.89 cm (11.83 x 5.14 x 1.93 inç)
Slot 2.5-slot

Asus ROG-Strix-RTX2060S-A8G-EVO-Gaming GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek8 GB
 • Bit Değeri256 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA® GeForce® RTX 2060 SUPER™
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort, USB Type-C
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.947,53 TL 4.947,53 TL +0
 • 2.543,98 TL 5.087,96 TL +0
 • 1.711,65 TL 5.134,95 TL +0
 • 1.295,71 TL 5.182,83 TL +0
 • 1.046,21 TL 5.231,05 TL +0
 • 880,12 TL 5.280,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.947,53 TL 4.947,53 TL +0
 • 2.521,68 TL 5.043,35 TL +0
 • 1.691,46 TL 5.074,39 TL +0
 • 1.277,11 TL 5.108,44 TL +0
 • 1.028,06 TL 5.140,29 TL +0
 • 862,54 TL 5.175,24 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.947,53 TL 4.947,53 TL +0
 • 2.541,36 TL 5.082,73 TL +0
 • 1.709,88 TL 5.129,63 TL +0
 • 1.294,35 TL 5.177,40 TL +0
 • 1.045,11 TL 5.225,53 TL +0
 • 879,19 TL 5.275,11 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.947,53 TL 4.947,53 TL +0
 • 2.546,86 TL 5.093,72 TL +0
 • 1.714,50 TL 5.143,49 TL +0
 • 1.298,56 TL 5.194,25 TL +0
 • 1.049,21 TL 5.246,03 TL +0
 • 883,14 TL 5.298,84 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.947,53 TL 4.947,53 TL +0
 • 1.011,87 TL 5.059,34 TL +3
 • 850,09 TL 5.100,54 TL +3
 • 1.285,61 TL 5.142,43 TL +0
 • 1.037,00 TL 5.185,00 TL +0
 • 871,38 TL 5.228,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.947,53 TL 4.947,53 TL +0
 • 2.545,55 TL 5.091,10 TL +0
 • 1.713,61 TL 5.140,82 TL +0
 • 1.297,88 TL 5.191,53 TL +0
 • 1.048,65 TL 5.243,25 TL +0
 • 882,67 TL 5.296,00 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.947,53 TL 4.947,53 TL +0
 • 2.545,55 TL 5.091,10 TL +0
 • 1.713,61 TL 5.140,82 TL +0
 • 1.297,88 TL 5.191,53 TL +0
 • 1.048,65 TL 5.243,25 TL +0
 • 882,67 TL 5.296,00 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.947,53 TL 4.947,53 TL +0
 • 2.529,41 TL 5.058,82 TL +0
 • 1.698,43 TL 5.095,29 TL +0
 • 1.283,07 TL 5.132,29 TL +0
 • 1.032,89 TL 5.164,43 TL +0
 • 866,16 TL 5.196,98 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.947,53 TL 4.947,53 TL +0
 • 2.531,22 TL 5.062,45 TL +0
 • 1.700,36 TL 5.101,07 TL +0
 • 1.284,94 TL 5.139,75 TL +0
 • 1.035,81 TL 5.179,03 TL +0
 • 869,73 TL 5.218,36 TL +0
4.947,53 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus ROG-Strix-RTX2060S-A8G-EVO-Gaming GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus ROG-Strix-RTX2060S-A8G-EVO-Gaming GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Asus ROG-Strix-RTX2060S
kesinlikle tavsiye ederim.Isınma yok, takılma yok, Su gibi akıyor oyunlarda.Fiyatı ve performansı ile f/p yarışında rekabet kategorisindeki ürünleri yaya bırakacak mükemmel bir kart.
Üye resmi
Süleyman Sarı 28 Eyl 2020

TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL BİR EKRAN KARTI. PERFORMANSI İNANILMAZ
Üye resmi
Efe Yörükoğlu 13 Eyl 2020
Mükemmel
Süper bir ürün şiddetle tavsiye ederim 5 aydır kullanıyorum çok memnunum

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG-Strix-RTX2060S-A8G-EVO-Gaming GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Kartı
   Asus ROG-Strix-RTX2060S-A8G-EVO-Gaming GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.