Seçili Asus Ürünlerinde 3920₺'ye Varan Geri Ödeme Fırsatı!
Seçili Ürünleri Görmek için tıklayın.


Asus ROG-Strix-RTX2070-8G-Gaming GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus ROG Strix GeForce RTX 2070 ROG Strix GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 - Yüksek yenileme hızları ve VR oyun deneyimi için güçlü soğutma sistemiyle donatılan ekran kartı
 • NVIDIA Turing: ROG GeForce RTX ekran kartları, Turing GPU mimarisi ve tamamen yeni RTX platformundan güç alıyor. Önceki nesil ekran kartlarından 6 kata kadar daha fazla performans sağlayan yeni kartlar gerçek zamanlı ray tracing ve yapay zekanın gücünü oyunlara taşıyor.
 • DirectX 12: Daha gerçekçi oyunlar için yeni görsel efektlere ve işleme tekniklerine güç verin.
 • NVIDIA Shadowplay: ile yüksek kaliteli oyun içi videolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlar kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın.
 • Patented Wing-blade Fanlar: yüksek hava basıncı, düşük gürültü seviyeleri ve IP5X sertifikalı toza dayanıklılığın yanı sıra sessiz oyun deneyimi için de 0dB modu sunuyor.
 • MaxContact Teknolojisi: daha gelişmiş termal aktarım için GPU yongasına 2 kat daha fazla temas ediyor.
 • Auto-Extreme Teknolojisi: güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 • Super Alloy Power II: Turing çekirdeklerine güç vermek için üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor.
 • ASUS FanConnect II: en uygun sistem soğutması için hibrit kontrollü 2 adet fan başlığı kullanıyor.
 • GPU Tweak II: kullanışlı performans ayarları ve termal kontroller sunuyor

Rakiplerinizi Geride Bırakın ROG Strix GeForce RTX 2070, NVIDIA'nın 1. Sınıf GPU'sunun gücünü elit bir uzman grubuyla birleştirerek efsanevi bir oyun deneyimi için ortam hazırlıyor. Muhteşem güç dağıtımı sayesinde hız aşırtma sınırları zorlanırken, mükemmel tasarlanan soğutma sistemi ise dikkatlerin her zaman Turing'in performansına odaklanmasını sağlıyor. Bu üstün donanımı özelleştirmeyi ve ayarlamayı sağlayan araçlar ile her şey sizin elinizde.

Patentli Wing-blade Fanlar Oldukça havalılar
Patentli Wing-blade fan tasarımı, geleneksel eksenli fanlara göre soğutma bloğuna %105 daha fazla statik basınç yaparak serin ve sessiz bir performans sergiliyor. Her şeyin sorunsuz çalışması için, fanın içine parçacık girmesini engelleyen IP5X toz dayanıklılık standardını kullanıldı.
0dB Teknolojisi - Sessiz Zeka 0dB teknolojisi, GPU çekirdek sıcaklığı 55 derecenin altında kaldığı sürece fanları durduruyor. Böylece çok fazla güç gerektirmeyen oyunları tamamen sessiz bir şekilde oynayabiliyorsunuz*. Sıcaklık yükseldiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlıyor.

*0 dB modunu etkinleştirmek için lütfen kart üzerindeki anahtarı kullanarak Sessiz (Q) bios modunu çalıştırın.

MaxContact Teknolojisi - Hassas Üretim Isı Dağıtıcısı Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.

Auto-Extreme Teknolojisi - Hassas Otomatik Üretim Tüm ROG Strix ekran kartları, endüstride yeni standartlar belirleyen bir otomatik süreci olan Auto-Extreme Teknolojisi kullanılarak üretildi. Geleneksel olarak, geçiş deliklerinin ve yüzeye monte bileşenlerin lehimlenmesi farklı aşamalarda yapılır. Auto-Extreme Teknolojisi tüm lehim işlemlerinin tek bir seferde yapılmasını sağlayarak bileşenler üzerindeki termal zorlamayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.
 • Kusursuz çalışan robotlarımız, insan hatasını söz konusu olmaktan çıkarıyor
 • Sağlamlaştırılan bileşenler hız aşırtma sırasında daha kararlı çalışıyor
 • Otomasyon sayesinde daha sıkı kalite kontrolü yapılabiliyor
 • Lehim işlemi tek seferde yapılıyor
 • Devre kartlarımız tamamen pürüzsüzdür, böylece kartları tutarken elinizi kesmezsiniz
 • Lehim sıvısı kullanılmadan yapılan üretim doğayla da daha dost oluyor

Güçlendirilmiş Çerçeve, Lider Mimari Mühendislerimiz, PCB'nin bükülmesini ve yatay olarak eğilmesini önleyen güçlendirilmiş bir çerçeve ile ROG Strix GeForce RTX 2070'in yapısal bütünlüğünü 3 kat artırdı.

Aura Sync ile Rakiplerinizi Gölgede Bırakın ROG Strix GeForce RTX 2070'in hem ön korumasında hem de arka plakasında Aura RGB aydınlatma bulunuyor. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.
Gizli Mod ile Siz de Bir Ninja Olun Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ROG Strix GeForce RTX 2070'e kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.
Çift Bios - Akıllı Seçim Yapın Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

Asus FanConnect II ile Daha Akılı Fan Hızı ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü iki adet 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Beni görebiliyor musun?
Gelişmiş VR işleme, gerçek zamanlı ray tracing ve yapay zekayı bir araya getiren ROG Strix GeForce RTX 2070, VR'ı yeni bir gerçeklik düzeyine taşıyor. Kablo yönetimi, yeni nesil VR başlıklarına hızlı ve tek kabloyla bağlanma imkanı sunmak için USB Type-C Alternatif Modunu kullanan VirtualLink ile büyük oranda geliştirildi.

NVIDIA G-Sync Teknolojisi - Akıcı Çalışma ROG Strix GeForce RTX 2070, mümkün olan en akıcı ve hızlı oyun deneyimini sunmak için NVIDIA G-SYNC görüntü teknolojisini kullanıyor. Bu sayede ekran yırtılmaları ortadan kalkıyor, görüntülerde takılma ve giriş gecikmesi minimuma iniyor. FPS, spor ve aksiyon macera oyunlarını en yüksek grafik ayarlarında süper kare hızlarıyla oynayın!
GeForce RTX 2070 Grafikler Yeniden Keşfedildi Yeni ve güçlü GeForce RTX 2070, Nvidia Turing mimarisinin avantajlarını kullanarak size en yeni oyunlarda inanılmaz gerçekçilik ve performans sunuyor. Oyunların geleceği burada başlıyor.
Nvidia Turing Mimarisi Devrim niteliğindeki bu mimari, yepyeni GeForce RTX platformuyla bir araya gelerek gerçek zamanlı ray tracing, yapay zeka ve programlanabilir gölgelendirmeyi birlikte sunuyor. Bu şekilde yapılmış oyunları daha önce hiç görmediniz.
Oyunlarda Gerçek Zamanlı Ray Tracing Gerçekçi aydınlatma, yansıma ve gölgeler için kesin çözüm olan ray tracing teknolojisi, geleneksel işlem teknikleriyle mümkün olanın çok daha ötesinde bir gerçekçilik sağlıyor. Nvidia Turing, gerçek zamanlı ray tracing yapabilen ilk GPU’dur.
Performans Oyunlara yönelik GeForce RTX GPU’ları yeni nesil GDDR6 bellek, DirectX 12 özelliklerine destek ve çok daha fazlasıyla birlikte geliyor. Ekran kartları yeniden icat edildi.
Oyunlara Hazır Sürücüler Oynamaya başladığınız andan itibaren en yüksek performansa ve mümkün olan en akıcı deneyime kavuşun.
VR İçin Hazır Yeni nesil VR performansını, Nvidia VRWorks teknolojileri tarafından desteklenen en düşük gecikme süreleri ve önde gelen VR başlıklarına uyumla deneyin. VR sesleri, fizikleri ve dokunuşları her anı hissetmenizi sağlar.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. İnce performans ayarından gelişmiş fan kontrolüne kadar, ekran kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak tüm araçlar GPU Tweak II'de bulunuyor.
XSplit Gamecaster - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
Wtfast ile Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantum Cloud - Ekran Kartınızın Gücünüzü Kullanarak Kâra Geçin Quantum Cloud, bekleme halinde olan ekran kartınızı kullanarak ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kolay bir kullanım sunan uygulama sayesinde, bilgisayarınız cloud üzerinden çalışır ve size para kazandırır. Kazançlarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınızı yatırılır ve gizliliğiniz her zaman korunur – çünkü hiç bir kişisel bilginiz online olarak saklanmaz. Para kazanmaya hemen başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA GeForce RTX 2070
Bus Veri Standardı PCI Express 3.0
OpenGL OpenGL 4.5
Video Belleği GDDR6 8GB
Saat Hızı OC Mode - GPU Boost Clock: 1650 MHz, GPU Base Clock: 1410 MHz / Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock: 1620 MHz, GPU Base Clock: 1410 MHz
CUDA Core 2304
Bellek Hızı 14000 MHz
Bellek Arayüzü 256-bit
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.0b)
Display Port Var x 2 (DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği Var
USB Type-C Desteği Var x 1
Maks. Görüntü Çıkışı Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Yok
Tavsiye Edilen Güç Kaynağı 550W
Güç Bağlantıları 1 x 6-pin, 1 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x CD, 1 x Quick Guide, 1 x ROG Velcro Hook & Loop
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Driver
Boyutlar 30.5 x 13.06 x 4.89 cm (11.83 x 5.14 x 1.93 İnç)

Asus ROG-Strix-RTX2070-8G-Gaming GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek8 GB
 • Bit Değeri256 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA® GeForce RTX™ 2070
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort, USB Type-C
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.5
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.257,61 TL 6.257,61 TL +0
 • 3.190,71 TL 6.381,41 TL +0
 • 2.140,45 TL 6.421,36 TL +0
 • 1.615,45 TL 6.461,81 TL +0
 • 1.300,69 TL 6.503,44 TL +0
 • 1.090,82 TL 6.544,93 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.257,61 TL 6.257,61 TL +0
 • 3.168,41 TL 6.336,82 TL +0
 • 2.121,94 TL 6.365,83 TL +0
 • 1.594,70 TL 6.378,81 TL +0
 • 1.283,61 TL 6.418,06 TL +0
 • 1.074,64 TL 6.447,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.257,61 TL 6.257,61 TL +0
 • 3.197,23 TL 6.394,45 TL +0
 • 2.147,28 TL 6.441,85 TL +0
 • 1.622,32 TL 6.489,28 TL +0
 • 1.307,48 TL 6.537,41 TL +0
 • 1.097,83 TL 6.586,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.257,61 TL 6.257,61 TL +0
 • 3.198,86 TL 6.397,72 TL +0
 • 2.148,39 TL 6.445,17 TL +0
 • 1.623,16 TL 6.492,65 TL +0
 • 1.308,17 TL 6.540,83 TL +0
 • 1.098,40 TL 6.590,43 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.257,61 TL 6.257,61 TL +0
 • 1.273,43 TL 6.367,13 TL +3
 • 1.067,82 TL 6.406,89 TL +3
 • 1.611,79 TL 6.447,16 TL +0
 • 1.297,59 TL 6.487,93 TL +0
 • 1.088,32 TL 6.529,91 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.257,61 TL 6.257,61 TL +0
 • 3.197,29 TL 6.394,58 TL +0
 • 2.147,19 TL 6.441,58 TL +0
 • 1.622,32 TL 6.489,28 TL +0
 • 1.307,54 TL 6.537,69 TL +0
 • 1.097,80 TL 6.586,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.257,61 TL 6.257,61 TL +0
 • 3.197,29 TL 6.394,58 TL +0
 • 2.147,19 TL 6.441,58 TL +0
 • 1.622,32 TL 6.489,28 TL +0
 • 1.307,54 TL 6.537,69 TL +0
 • 1.097,80 TL 6.586,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.257,61 TL 6.257,61 TL +0
 • 3.194,29 TL 6.388,58 TL +0
 • 2.144,85 TL 6.434,56 TL +0
 • 1.619,46 TL 6.477,86 TL +0
 • 1.303,67 TL 6.518,35 TL +0
 • 1.093,22 TL 6.559,34 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.257,61 TL 6.257,61 TL +0
 • 3.190,38 TL 6.380,76 TL +0
 • 2.140,89 TL 6.422,67 TL +0
 • 1.616,12 TL 6.464,48 TL +0
 • 1.301,23 TL 6.506,15 TL +0
 • 1.091,39 TL 6.548,36 TL +0
6.257,61 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus ROG-Strix-RTX2070-8G-Gaming GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus ROG-Strix-RTX2070-8G-Gaming GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
ASUS ROG yapmış yine yapacağını :)
Ürünü gaming gecesinde çok güzel bir fiyata satın aldım. Gerçekten parasını hakeden bir ekran kartı. 8 GB 256 Bit olması çok iyi. 1080p (FHD) Ultra Ayarlarda açamadığı oyun yok. Yeni çıkan AAA tür oyunlarda 60 FPS hatta sabit 144FPS çok rahat alabiliyorum. 1440p (2K)Ultra ayarlarda 60 FPS çok rahat bir şekilde oynayabiliyorum ve çok rahat bir şekilde yayın açabiliyorum. Soğutmasını söylemeye gerek duymuyorum ROG yani bundan üstün bir soğutma bulamazsınız. Alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim. Teşekkürler Asus, Teşekkürler İncehesap :)
Üye resmi
Umut Ege Akyazı 05 Eyl 2020
Harika Ekran Kartı 2070
Ürünü incehesaptaki gaming gecesinde çok uygun fiyata aldım. Gerçekten aldığım fiyata böyle bi anakart beklemiyordum. Hızlı teslimat içinde ayrı teşekkür ederim. Teşekkürler Asus. Teşekkürler İncehesap
Üye resmi
Kaan Özgü 18 Ağu 2020

Ürün performans konusunda gayet başarılı, hem twitch üzerinden yayın yapıp aynı zamanda oyun oynarken dahi ısınma problemi yaşamıyor. özellikle soğutma sistemi harika. Güncel oyunların neredeyse tamamını yüksek ayarlarda rahatlıkla çalıştırabiliyor.
Üye resmi
Armanc Furkan Kayra 27 Tem 2020
Asus Rog Kalitesi
Ekran Kartından çok memnunum neredeyse hiç ısınmıyor boşta en fazla 35 dereceyi yük altında en fazla 65 dereceyi gördüm. Oyunlarda 60 dereceyi kesinlikle geçmiyor verdiği fps değeri de gayet tatmin edici. Özellikle asus ASUS GPU TweakII programı ile kolay bir şekilde overclock yapılabiliyor ve oyunda bilgisayarın verdiği birçok değeri görmemizi sağlıyor.
Üye resmi
Ziyaretçi 11 Tem 2020
Asus Rog Kalitesi
Kartın performansını ve soğutması çok başarılı 2K oyunlarda Ultra oyunlarda 62-63 dereceyi geçmiyor ve en güncel driverlar ile stabil bir şekilde çalışıyor kesinlikle tavsiye ederim. Unutmadan, aydınlatması muhteşem..
Üye resmi
Ozan Nizamoğlu 26 Haz 2020
F/P ürünü Asus kalitesi
Kartın performansını anlatmaya gerek yok soğutma tarafında ise Asus'un GPU'ları kesinlikle çok başarılı yaz sıcaklarında 62 dereceyi geçmiyor ve gayet stabil bir şekilde çalışıyor kesinlikle tavsiye ederim.
Üye resmi
Yaşar Beşikçigil 24 Haz 2020

Kartı anlatmaya gerek yok cuma geceleri büyük ihtimalle indirime giriyor 3.900-.4100 bandında oluyor fiyatı düşünmeden alabilirsiniz kargoda gayet hızlı şekilde ulaştı elime
Üye resmi
Ahmet Tolga Şahin 18 Haz 2020
kusursuz
kargo şirketi oldukça sorun yarattı fakat sonunda aldım bunun için puan kırmayacağım çünkü kart kusursuz. ürün inanılmaz güzel ve soğutma performansı en iyisi henüz oyunlarda 60 ı geçmedim bile. vsyn kapatırsam da 65 üstü çok nadir 70 i hiç görmedim. performansına zaten denecek söz yok DLSS ve RTX açınca oyunlar akıp gidiyor. imkanınız varsa kesinlikle kaçırmayın.
Üye resmi
Mert Uzun 12 Haz 2020

İndirimde sipariş verip aldım. Gerçekten kaliteyi hissediyorsunuz. Muazzam..
Üye resmi
Yusuf Kağan Aydın 05 Haz 2020
Asus Rog Stirx 2070 ekran kartı
29 mayıs gaming gecesinde güzel bir fiyata satın aldım ve aras kurye ile 4 haziran günü paket elime ulaştı. msi gtx1060 gaming x 3gb modelinden geçiş yaptığım için muazzam bir fark yarattı asus strix soğutucusu işini güzel yapıyor ve kartı stabil ve güzel ısı değerlerinde tutuyor.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Son Gezdiğiniz Ürünler

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG-Strix-RTX2070-8G-Gaming GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Asus ROG-Strix-RTX2070-8G-Gaming GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.