Stoklarımızdaki Tüm Asus Notebooklar "Asus Türkiye" Garantisindedir.
Microsoft İşletim Sisteminizi Almayı Unutmayınız!


Asus ROG Zephyrus M GM501GM-71250 Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 1TB+256GB SSD 6GB GeForce GTX 1060 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Genel Özellikler

ROG Zephyrus M - Yüksek Performans, Eşsiz Hareketlilik ROG Zephyrus M, öncülüğünü yaptığı ROG Zephyrus'un yanında bir dakika içinde yüksek hizmet sağlayan hizmet vermektedir. Makine, 8. Nesil Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 1060 grafikleriyle desteklenmekte olup, süper hızlı 144Hz yenileme hızına, yıldırım hızında 3ms yanıt süresine ve NVIDIA G-SYNC teknolojisi özelliklerine sahip IPS seviyesinde bir ekrana sahiptir. Devrim niteliğindeki Aktif Aerodinamik Sistem (AAS), Zephyrus M'nin yüksek işlemci yüklerinde bile sessiz ve sakin çalışmasını sağlar. ROG'a özel yazılım, entegre ve ayrık GPU modları arasında geçiş yapmanızı sağlar - Optimus güç tasarrufu modu, etkileyici batarya ömrü imkânı sağlarken, G-SYNC modu, grafik yeteneğini tüm görkemiyle yaşamanızı sağlar!
Güçlü, Hareketli, Modern Siyah Titanyum ve Plazma Bakır renk şeması ile tasarlanan alüminyum kaplama, Zephyrus M'ye diğer oyun laptoplarından ayıran modern ve sofistike bir görünüm kazandırmaktadır. ROG mühendisleri maksimum soğutma performansı ve etkin termal yönetim için en etkili noktayı buldu. Oyun maratonları sırasında olağanüstü performans sunmasını sağlamak için NVIDIA GeForce GTX 1060 grafik kartı, AAS sistemi ve iki anti-toz fanını Zephyrus M'nin 17.5-19.9mm'lik ince kasasına sığdırmayı başardılar.
Aktif Aerodinamik Sistem (AAS) Son teknoloji AAS, Zephyrus M'nin performanstan ödün vermeden sessiz ve sorunsuz çalışmasına izin vermektedir. Kapağın açılması 9 mm yüksekliğindeki bir hava odasına giden bir alt menfezi ortaya çıkarır. Geleneksel dizüstü bilgisayar tasarımlarına kıyasla, AAS hava sirkülâsyonu için % 20 daha fazla alan oluşturur, sistem hava akışını % 32'ye kadar artırır ve iç sıcaklıkları % 20'ye kadar azaltır. Dört çeyreklik bir anti-toz tasarımı, kapak açıkken sisteme toz parçacıklarının ve kirlerin girmesini önler. Patentli ADC sistemi, toz parçacıklarını ve kirleri tünellerden dışarı atmak suretiyle aktif olarak temizlerken, sistem kararlılığını ve ömrünü artırmak için termal kanatlarda toz birikmesini önler. İki yüksek performanslı, çift çıkışlı fanlar ultra slim yüzgeçleri üzerinden hava üflerken, benzersiz ısı borusu mimarisi CPU, GPU ve yonga seti güç bileşenlerini bağımsız olarak soğutur.
Mükemmel Soğutma Delikleri Zephyrus M, aşağıdaki fonksiyonun mükemmel bir örneğinde, sisteme soğuk hava çekilmesine yardımcı olmak için klavyenin üzerinde yoğun şekilde tasarlanmış soğutma deliklerine sahiptir. Klavyenin üzerindeki bu düzgün düzenlenmiş delikler işlevselliğin yanında, aynı zamanda dizüstü bilgisayara modern bir estetik dokunuş katmaktadır.
Oyun Performansınızı Arttırın Zephyrus M, oyun dizüstü bilgisayar sahnesine masaüstü seviyesinde performans getiriyor. 16GB DDR4 2666 MHz’lik Intel Core i7-8750H işlemci ile çalışmaktadır.

3DMark 11 (Performans) grafikleri ve Fire Strike benchmark testlerinde, dünyanın en ince oyun laptopu NVIDIA GeForce GTX 1070 ile inanılmaz performans göstermiştir.
* 3DMark 11 ve Fire Strike ile test edildi
* Teknik özellikler konfigürasyona göre farklılık gösterebilir.
ROG-Exclusive Değiştirilebilir GPU Yazılımı Zephyrus M ile artık performans ve batarya ömrü arasında bir seçim yapmanız gerekmeyecek. Güç tasarrufu sağlayan Optimus veya tam performanslı Ayrık Grafik modları arasında seçim yapmanızı sağlayan değiştirilebilir GPU modu sunar. Optimus modu NVIDIA G-SYNC'yi kapatarak 6 saate kadar batarya ömründen keyif almanızı sağlar*; G-SYNC modu, şimdiye kadarki en iyi oyun deneyimi için Zephyrus M'nin grafik gücünü ortaya koymaktadır. Zephyrus M'nin bu iki tarafına, ROG Gaming Center panosunda sadece birkaç tıklamayla kolayca erişilebilir.
* Bekleme modunda test edilmiştir.
Muhteşem Hatlar ve Kusursuz Görüntü Ultra duyarlı 15,6 inç IPS seviyesi ekran, 144 pürüzsüz yenileme hızı, 3 ms yanıt süresi ve süper yumuşak ve kesintisiz görseller sağlamak için NVIDIA G-SYNC teknolojisine sahiptir. IPS-level panel, gerçek hayattaki görseller için mükemmel kontrast ve renk reprodüksiyonunu garanti eden geniş bir% 72'lik NTSC renk gamına sahipken, geniş görüş teknolojisi 178 dereceye kadar açılarda bile renkler gerçek kalıyor. Görsel yırtılma, gecikme, gölgelenme ya da bariz kekemelik olmadan en yeni AAA oyunlarını maksimum ayarlarla oynama zamanı!
* Teknik özellikler yapılandırmaya göre değişebilir.
G-Sync İle Kusursuz Oyun Zevki NVIDIA G-SYNC teknolojisi, ekranın yenileme hızını GPU'nun kare hızı ile senkronize ederek oyunun ipeksi bir şekilde pürüzsüz olmasını sağlar. G-SYNC algılanan donmayı en aza indirir, giriş gecikmesini azaltır ve sistem performansını etkilemeden görsel yırtılmayı ortadan kaldırır. An itibariyle en hızlı ve en hızlı oyun deneyimlerine hoş geldiniz!
VR Ready - Üst Düzey Görsel Gerçeklik Deneyimi Sanal gerçekliğe dalın. NVIDIA GeForce GTX 1070 grafik kartları ile Zephyrus M, 90 fps'ye kadar sorunsuz, kesintisiz VR performansı sunar. Üst seviye VR kulaklıklarla tak ve çalıştır uyumluluğu, tamamen sürükleyici VR ortamlarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Tamamen yeni bir bakış açısı ile oyun oynamanın tam zamanı.
* Sorunsuz VR deneyimleri için GeForce GTX 1060 veya daha üst modeli gereklidir.
Büyüğü Daha İyidir Zephyrus M, USB Type-C (USB-C) ve HDMI bağlantı noktası üzerinden DisplayPort üzerinden büyük ROG G-SYNC monitörlerle uyumludur. Daha büyük ölçekte ve hatta daha yüksek yenileme oranlarında oyuna devam edin.
Aura Synch İle Işıklandırın Aura Sync ile rekabeti geride bırakın! Özelleştirilebilir RGB LED'lerle Zephyrus M'yi aydınlatın ve oyun fareleri, kulaklıklar, klavyeler ve diğer çevre birimleri gibi Aura Sync özellikli aksesuarlarla senkronize edin. Aura Sync, renk döngüsü, müzik senkronizasyonu ve CPU sıcaklığı dâhil olmak üzere birçok benzersiz hazır ayar modu sunmaktadır. Seçtiğiniz renkleri kendi stilinizi yansıtacak şekilde programlayabilirsiniz.
Daha Hızlı ve Daha Stabil Wi-Fi Intel Wireless-AC 9560 adaptörü, Bluetooth 4.2 desteği ile Zephyrus M ve Gigabit Ethernet hızlarını aşan 2x2 802.11ac seviyesinde Wi-Fi sağlamaktadır. 160MHz kanalında 1,73Gbps'ye kadar maksimum verim elde etmenin tadını çıkarın. Bu, 802.11n 40MHz kanaldan 5 kat (300Mbps), 802.11ac'dan (867Mbps) 2 kat daha hızlıdır. Çoklu kullanıcı, çoklu giriş, çoklu çıkış (MU-MIMO) teknolojisi, daha fazla cihaza daha verimli ve kolay bir şekilde bağlanmanızı sağlamaktadır.
Akıllı Yükseltici Teknolojisi Akıllı yükseltici teknolojisi, ses çıkışını izler ve gerçek zamanlı ayarlamalar yapar. Böylece hoparlörleri tahrip etme endişesi duymadan hacminizi arttırabilir daha yüksek dinamik aralık ve bas ile daha önce çıktısından % 250 daha fazla çıkışı elde edebilirsiniz. Ses, oyun deneyiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Zephyrus M her hassas detayı duymanızı sağlar!

Sonic Studio III İle Ses Limitini Zorlayın Sonic Studio III ses efektleri istasyonu, akış için tasarlanmış akıllı bir yönlendirme özelliğine sahiptir. Yeni yönlendirme özelliği portları, farklı çıktılara kimin neyi duyduğunu tam olarak kontrol etmenizi sağlar. Sonic Studio III ile artık heyecan verici DCMA kaldırma istekleriyle ilgili endişeleriniz olmadan heyecan verici oyun içi anlarınızı paylaşabilirsiniz. Sonic Studio III, aynı zamanda anında ses profilleri için uygulama seviyesi tercihleri ve toplam netlikte konuşmalar için geliştirilmiş ses filtreleme ile gelmektedir!

Ses sinyallerini görsel işaretlere dönüştürerek, Sonic Radar III, silahların, ayak seslerinin ve diğer oyun içi ses efektlerinin göreceli konumunu gösteren bir ekran üstü örtüsüyle rakipleri tespit etmenize yardımcı olur. Nahimic 3D-ses teknolojisi ile birleştiğinde, bu özellik, duyularınızı geliştirmek ve birinci şahıs atıcılarında stratejik avantaj elde etmek için mükemmel bir araçtır.
Thunderbolt 3: En Hızlı ve En Süratli Bağlantı Zephyrus M, veri ve görüntü sinyali akışları için toplam 40 Gbps bant genişliği sağlayan Intel Thunderbolt 3 ile birlikte gelmektedir. Onboard Intel® Thunderbolt 3 teknolojisi, veri ve görüntü sinyali akışları için toplamda 40 Gbps'ye kadar bant genişliği sağlamaktadır. USB-C konektörü, en gelişmiş ve çok yönlü portu mümkün kılar ve tek kablo yerleştirme ve iki adet UHD ekranına bağlantı sağlar. Thunderbolt 3 ile Zephyrus M, tek bir port üzerinden olasılıklar dünyası açmaktadır.
ROG Gaming Center İle Hazırlanın Hem CPU hem de GPU frekansları ve sıcaklıkları dahil olmak üzere kullanışlı bilgiler içeren kapsamlı bir kontrol panelini görmek için tek düğmelik kısa yol tuşuyla ROG Gaming Center’ı toplayın ve gerçek zamanlı ayarlamalar yapmak için kontrol panelini kullanın. ROG GameFirst, Aura Sync, Aura Core, Sonic Studio III, Sonic Radar III ve XSplit Gamecaster'a da ROG Gaming Center'dan erişilebilir. ROG Oyun Merkezi bir Android uygulaması olarak mevcuttur. Böylece tüm kontrolleri elinizde tutabilirsiniz.
* Yazılım, ürün modeline göre değişebilir.
Anti-Toz Tünelleri Özel bir iç tasarım, fan modülünün iki anti-toz tüneli üzerinden şasiden çıkmak için toz ve kirleri zorlar. Bu, termal kanatların kirlenmesini önler ve hem performans hem de güvenilirlikten faydalanır.
12V Dual Outler Fanlar Normal 5V fanlarla karşılaştırıldığında, Zephyrus M'de bulunan iki güçlü 12V fanı% 18 daha hızlı dönüyor ve hava akışını% 18'e kadar artırıyor. Toplam dört hava çıkışı, yoğun oyun oturumları sırasında maksimum grafik performansını sağlamak için iç sıcaklıkların düşük kalmasına yardımcı olur.
Ultra İnce Fin Tasarımı Zephyrus M'de kullanılan soğutma kanatçıkları sadece 0.1mm inceliğindedir ve bunların yarısı düzenli yüzgeçlerin kalınlığına eşittir. Daha dar kanatçıklar soğutma modülünde daha fazla kanatçık kullanılmasına izin verir, bu da ısı dağılımı için yüzey alanını% 13'e kadar artırırken, aynı zamanda hava direncini% 7 azaltır.
Fan Overboost Dinamik fanlar, hızlarını CPU ve GPU sıcaklıklarına göre otomatik olarak ayarlarken, eldeki duruma uygun farklı modlar seçebilirsiniz. Overboost, Zephyrus M. Sessiz modunun gücünden yararlanmak için gereken soğutma için en hızlı fan hızına sahip en agresif ayardır. Sessiz mod, fan hızını düşürür, biraz huzur ve sessizliğin ardından idealdir. Fonksiyon tuşuna tek bir basış, gürültü seviyelerini ve güç tüketimini kontrol etmek için fan performansını hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlar.
AeroAccelerator AAS, dizüstü bilgisayar aracılığıyla hava hızı ve hava akımı verimliliğini artırmak için AeroAccelerator teknolojisine sahiptir. Giriş etrafındaki karmaşık bir alüminyum alaşımlı örtü, kıvrımlı kenarlar ve fana doğru daha soğuk havayı kanalize etmek için yükseltilmiş kılavuz kanatları kullanır. Fan, standart tasarımlardan% 33 daha ince sıvı-kristal polimer fan kanatlarına sahiptir. Bu, daha fazla bıçağın kullanılmasına izin verir, fanın içinden hava akışını% 26 artırır.
Boyalı Isı Boruları Eşsiz ısı borusu tasarımı, termal çekişmeyi önlemek için sadece CPU ve GPU'yu bağımsız olarak soğutmaz, aynı zamanda yonga seti güç bileşenlerini 80°C'nin altında tutar - sistem güvenilirliğini ve ömrünü arttırır.
GameFirst V ROG GameFirst V teknolojisi, oyununuz için verimi en üst düzeye çıkarır! Çevrimiçi oyun ve akış için artan bant genişliğini sağlamak adına ağ paketlerine öncelik verir. Yeni multi-gate ekip oluşturma fonksiyonu, en iyi çevrimiçi oyun deneyimini sağlamak için dört ağa kadar geçidini birleştirmektedir.
GameVisual ROG GameVisual yazılımı, farklı oyun türleri için yedi adet önceden ayarlanmış mod’un yanı sıra heyecan verici multimedya ve kişiselleştirme ayarları yüklemenizi sağlar. ROG yazılım mühendisleri, oyun tarzını mükemmel bir şekilde tamamlayan görsel mükemmelliği sunmak için her durumda ince ayarlar yapmıştır. Örneğin First Person Shooter (FPS) modu, karanlık ortamlarda görünürlüğü arttırmaktadır. Böylece, tetiği her çektiğinizde daha net bir çekim yapmak için düşmanlarınıza verilen ayrıntıları görürsünüz!
Aura Core Aura RGB ile ROG Zephyrus M klavyenin içten aydınlatmalı tuşlarının ve dört bölge alanının renklerini özelleştirmek kolaydır. Nefes, Renk Döngüsü veya Gökkuşağı modu gibi dokuz eğlenceli ve büyüleyici aydınlatma efektini keşfedin. Her oyunda bireysel renk tuşları oluşturun ve hatta stilinizi ve durumunuzu belli edecek ön logoyu düzenleyin.

Asus ROG Zephyrus M GM501GM-71250 Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 1TB+256GB SSD 6GB GeForce GTX 1060 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • Sistem Belleği16 GB
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-8750H
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiFreeDOS
 • Kapasite1 TB
 • SSD256 GB
 • SSD SlotuM.2
 • Ekran Kartı Hafızası6 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1060
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği15.6"
 • Ekran144Hz / 3ms, Anti-Glare, Full HD, G-Sync
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • KlavyeAydınlatmalı Chiclet Klavye
 • USB Port1x Type C USB 3.1 (Gen.2), 4x Type A USB 3.1 (Gen.2)
 • HDMI1 x HDMI 2.0
 • Display Port1 x DisplayPort
 • Ethernet (LAN)Yok
 • Kablosuz HaberleşmeWireless 802.11ac
 • Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 5.0
 • Ağırlık2.45 kg
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaAsus
 • Model KoduGM501GM-71250
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 44.265,03 TL 44.265,03 TL +0
 • 22.765,40 TL 45.530,79 TL +0
 • 15.317,15 TL 45.951,45 TL +0
 • 11.594,99 TL 46.379,96 TL +0
 • 9.364,30 TL 46.821,49 TL +0
 • 7.877,74 TL 47.266,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 44.265,03 TL 44.265,03 TL +0
 • 7.566,67 TL 45.400,04 TL +4
 • 15.266,44 TL 45.799,31 TL +0
 • 11.551,42 TL 46.205,67 TL +0
 • 9.318,95 TL 46.594,77 TL +0
 • 7.835,91 TL 47.015,44 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 44.265,03 TL 44.265,03 TL +0
 • 22.742,00 TL 45.484,01 TL +0
 • 15.301,27 TL 45.903,80 TL +0
 • 11.582,85 TL 46.331,42 TL +0
 • 9.354,40 TL 46.772,01 TL +0
 • 7.869,34 TL 47.216,04 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 44.265,03 TL 44.265,03 TL +0
 • 22.753,69 TL 45.507,39 TL +0
 • 9.185,52 TL 45.927,61 TL +2
 • 11.588,92 TL 46.355,68 TL +0
 • 9.359,35 TL 46.796,74 TL +0
 • 7.873,54 TL 47.241,23 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 44.265,03 TL 44.265,03 TL +0
 • 22.646,59 TL 45.293,19 TL +0
 • 7.377,51 TL 44.265,03 TL +3
 • 11.515,36 TL 46.061,43 TL +0
 • 9.290,59 TL 46.452,97 TL +0
 • 7.676,91 TL 46.061,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 44.265,03 TL 44.265,03 TL +0
 • 22.741,42 TL 45.482,84 TL +0
 • 15.301,27 TL 45.903,80 TL +0
 • 11.583,16 TL 46.332,63 TL +0
 • 9.353,91 TL 46.769,54 TL +0
 • 7.869,13 TL 47.214,78 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 44.265,03 TL 44.265,03 TL +0
 • 22.741,42 TL 45.482,84 TL +0
 • 15.301,27 TL 45.903,80 TL +0
 • 11.583,16 TL 46.332,63 TL +0
 • 9.353,91 TL 46.769,54 TL +0
 • 7.869,13 TL 47.214,78 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 44.265,03 TL 44.265,03 TL +0
 • 22.653,55 TL 45.307,10 TL +0
 • 15.211,35 TL 45.634,06 TL +0
 • 11.491,44 TL 45.965,77 TL +0
 • 9.250,79 TL 46.253,95 TL +0
 • 7.757,63 TL 46.545,78 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 44.265,03 TL 44.265,03 TL +0
 • 22.614,20 TL 45.228,40 TL +0
 • 15.183,18 TL 45.549,53 TL +0
 • 11.470,00 TL 45.880,01 TL +0
 • 9.241,13 TL 46.205,67 TL +0
 • 7.756,00 TL 46.535,99 TL +0
44.265,03 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Asus ROG Zephyrus M GM501GM-71250 Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 1TB+256GB SSD 6GB GeForce GTX 1060 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus ROG Zephyrus M GM501GM-71250 Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 1TB+256GB SSD 6GB GeForce GTX 1060 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   Asus ROG Zephyrus M GM501GM-71250 Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 1TB+256GB SSD 6GB GeForce GTX 1060 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.