Stoklarımızdaki Tüm Asus Notebooklar "Asus Türkiye" Garantisindedir.
Microsoft İşletim Sisteminizi Almayı Unutmayınız!


Asus TUF Gaming FX504GD-58250 Intel Core i5-8300H 2.30GHz 8GB DDR4 1TB+256GB SSD 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Genel Özellikler

Asus TUF Gaming FX504 - Gerçek Oyuna Dalış, Uzun Süreli Dayanıklılık ASUS TUF Oyun FX504 sürükleyici oyunla, standartların çok ötesine geçen uzun bir kullanım ömrünü birleştiren güçlü bir FreeDOS dizüstü bilgisayardır. Patentli Anti-Dust Cooling (ADC) (Toz-Tutmaz Soğutma) sistemi, uzun ömürlülük ve istikrarlı performans sağlarken çarpıcı 60Hz'lik bir panel ve 7.1 kanallı surround ses, duyularınıza tam olarak etki eder - FX504, tüm doğruları uygun bir fiyata işaretler!
İlk TUF Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı - Standartların Ötesinde Dayanıklılık Ultimate Force (TUF) (Sos Sistem Güç) ruhuyla aşılanan ve düşmanın kalbine korku salmak için tasarlanan dayanıklı ve hafif FX504, TUF Gaming ailesinin ilk dizüstü bilgisayarıdır. Güçlü, portatif, dayanıklı ve çok yönlü FX504, en yeni oyunları ve çoklu görevleri kolaylıkla yürütürken aynı zamanda uzun yıllar boyunca size etkileyici oyun deneyimleri sunmak üzere eşsiz dayanıklılık ve sağlamlık sunar. Patentli Anti-Dust Cooling (Toz-Tutmaz Soğutma) sistemi, grafiksel olarak yoğun oyun seansları için gerekli soğutmayı sağlar ve zararlı toz partiküllerini ve kiri temizleyerek makinenin ömrünü uzatır. FX504'ü ister genişletilmiş oyun isterse de uzun yazım seansları için kullanıyor olun - 20 milyon tuşa basma ömrü sayesinde 10 milyon tuşa basarak sektör standartlarını ikiye katlar. FX504 etkilemek için tasarlanmıştır - kişiliğinize ve tarzınıza uygun dört farklı tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. FX504 standardın ötesindedir ve iş veya oyun için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Güçlü ve Zarif Tasarım FX504, yoğun oyunlar ve verimli çoklu görevler için oluşturuldu. Dünyaya bir oyuncu olduğunuzu gösterin ya da iş için profesyonel ve zarif bir görünüm elde edin - FX504, kişiliğinize ve tarzınıza uygun dört farklı tasarımda mevcuttur. Metalik Premium Çelik kaplaması, parlak kırmızı ASUS logosuyla oyunculuk ve dayanıklılığın simgesidir.
Portatif Performans - Sıkı Çalış, Daha Sert Oyna FX504 son derece etkileyici bir 2.5 cm'lik ve yalnızca 2.3 kg ağırlığındaki bir şasiye entegre edilmiş, tamamı Microsoft DirectX 12 destekli, en yeni nesil Intel Core i5-8300H işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 1050 ekran kartıyla donatılmıştır. İster iş isterse de okul için çok görevler olsun ister film, müzik ya da isterse oyun olsun - FX504'ün bütün bunlar için yüksek performans gücü vardır!
Toz-Tutmaz Tüneller Özel bir iç tasarım, fanların kenarlarında bulunan iki toz-tutmaz tünelle şasiden dışarı çıkması için toz ve kirleri zorlar. Yüzgeçler arasında veya şasinin içinde toz birikmesi yaygın bir sorundur ve aşırı soğutma performansının azalmasına, aşırı çalışan fanlardan yüksek batarya tüketimine yol açabilir ve hatta sisteme zarar verebilir. Şasiyi açmak garantiyi geçersiz kılabilir, onarım merkezleri ise zaman alıcı ve pahalıdır. Patentli Anti-Dust Cooling sistemi, termal yüzgeçlerin kirlenmesini önleyerek hem uzun ömürlülük hem de güvenilirlik sağlar.
HyperCool Teknolojisi - Geliştirilmiş Soğutma ve Daha Uzun Ömür FX504'ün termal tasarımı ömrünü önemli ölçüde uzatır ve patentli kendi kendini temizleyen ADC sistemini kişiselleştirilebilir Fan Overboost fonksiyonu ile birleştiren HyperCool teknolojisi ile grafik bakımından yoğun oyunlar için istikrarlı bir performans sağlar. Tehlikeli toz partiküllerini ve şasiyi iki özel tünelden dışarı çıkartan ADC sistemi, dizüstü bilgisayarın bağışıklık sistemi gibi hareket eden bir soğutma şaheseri olup sistemin kararlılığını ve ömrünü artırmak için termal kanatlarda birikmeyi önler. Ayarlanabilir Fan Overboost fonksiyonu, çoklu görev ve oyun ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır: Fan performansı ve gürültü seviyesi arasında mükemmel dengeyi bulmak için üç farklı mod arasında seçim yapabilirsiniz. Bir çift bakır ısı borusu ve bir çift fanlı sistem, işlemci ve ekran kartını bağımsız olarak soğuturken, hava akışı için optimize edilmiş şasi tasarımı, standart kasaların aksine termal verimliliğini % 27'ye kadar artırıyor. Uzun oyun oturumları sırasında bile klavyenizin serin kalmasını sağlamak için WASD anahtar grubunun hemen altında akıllıca yerleştirilmiş bir fan bulunur.
Hava Akışı - Optimize Şasi FX504'ün her parçası sistem kararlılığını ve verimliliğini artırmaya hizmet eder. Yenilikçi ve patentli ikizkenar yamuk kesimli kapak, standart dizüstü bilgisayar kapaklarına göre termal verimi % 27'ye kadar arttırmak için egzoz çıkışlarına engel olmaz.
Fan Güçlendirme Fonksiyon tuşuna tek bir basmayla gürültü seviyelerini ve güç tüketimini kontrol etmek için üç fan performans modundan hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapmanızı sağlar. Fan Overboost modu, CPU ve GPU sıcaklıkları sistem istikrarı sağlamak ve oyun sırasında yüksek kare hızlarını sürdürmek için yükseldiğinde fan gücünü akıllıca artırır. Sessiz mod, gürültü düzeyini ve güç tüketimini engeller; çevrimiçi ortamda gezinmek veya iş yerinde verimlilik uygulamaları kullanmak gibi daha az zorlu görevler için idealdir. Dengeli mod, ılımlı bir gürültü seviyesinde ve güç tüketiminde istikrarlı fan performansı sağlayarak her iki dünyanın da en iyisini birleştirir.
DTS Headphone:X İle Sürükleyici 7.1 Kanal Surround Ses DTS Headphone: X, kulaklıklarınızın harici ve dizüstü bilgisayar hoparlörlerinin ev sineması kalitesinde ses sunmasını sağlayan etkileyici bir 7.1 kanal surround ses deneyimi sunar. İster oyun oynuyor, ister film seyrediyor, ister de favori futbol takımınız için tezahürat ediyor olun DTS sizi doğrudan hareketin merkezine götürecek çeşitli içerik modları sunuyor! Oyun profili ses motorunun sesleri her zamankinden daha doğru bir şekilde işleyebilmesini sağlar, böylece çevrenizde neler olup bittiğini tamamen fark etmenizi sağlar, bu yüzden düşmanların nereden geldiğini duyabilirsiniz, çünkü DTS Headphone: X çevrelenme deneyimini tam olarak taklit edebilen çoklu hoparlör ayrıca, yerleşik ekolayzırla kendi ses ortamınızı oluşturmanıza olanak tanımak için ayrıntılı ses ayarlama seçenekleri sunan her audiophile'ın ihtiyaçlarını karşılar.
Serin Oynayın WASD tuş grubu alanının altında akıllıca yerleştirilmiş fanlar, uzun oyun oturumları ve ağır yükler sırasında bile klavyenizin serin kalmasını ve rahat çalışmasını sağlar.

Oyunculuk ve Yazım İçin Ekstra Dayanıklı Klavye FX504'teki her bir bileşenin tasarımı genişletilmiş oyun ve yazım oturumları için mükemmel bir şekilde optimize edilmiş, masaüstünden ilham alan bir klavye ile dikkatlice düşünülmüş ve üretilmiştir. 20 milyon tuşa basma özelliğine sahip FX504, bir dizüstü bilgisayarda bulunan en dayanıklı klavyelerden birine sahiptir - 10 milyon tuş basımı mevcut endüstri standardının iki katıdır. Scissor-switched tuşlar 0.25mm tuş kapağı eğrilerine sahiptir ve pürüzsüz ve dokunsal tuş vuruşları için 1,8 mm'lik bir mesafe sunar ve çarpıcı kırmızı renkle arkadan aydınlatmalıdır böylece oyun oynarken veya karanlıkta çalışırken kolayca görünür. Özel Overstroke teknolojisi, tuşların hassaslık ve rahatlık için çalıştırma noktasından sonra genişletilmiş bir mesafeyle erken kayıt edilmesini sağlar. Belirgin hale getirilmiş WASD tuşları, geniş alan çubuğu ve izole ok tuşları hızlı ve doğru kontrol sağlar.
802.11AC Wave 2 İle Daha Yüksek Hızlar, Daha Geniş Kapsam FX504, mevcut en hızlı Wi-Fi standartlarından birine sahiptir - en yeni Intel 802.11ac Wave 2, temel 802.11b/g/n'den daha hızlı bir şekilde 1.7Gbps - 12X hızlı veri transfer hızlarına sahiptir! Ek olarak, 2x2 kablosuz yapılandırması, 1x1 yapılandırmasından % 30'a kadar daha geniş bir kapsama alanı sağlar. FX504 yönlendiricinizden uzakta olsa bile, en sevdiğiniz filmleri yüksek çözünürlükte seyredip daha az bağlantı düşmesiyle çevrimiçi olarak oynatın.
Masaüstünden Esinlenmiş Tasarım FX504'ün yeni klavye düzeni, harici bir klavyeye ihtiyaç duymadan mükemmel bir oyun oynama ve yazım deneyimi sunmak için en iyi oyun masaüstü klavyesi sunar. Tüm modül şimdi parmaklarınızın daha kolay tanımlanması için fonksiyon tuşları ile en doğru parmak ucu kontrolü için bağımsız bir güç düğmesi ve yalıtılmış ok tuşları arasındaki boşluklarla birlikte oyun oynama ve yazma için kullanılan şekilde tasarlanmıştır.

Özel Overstroke Teknolojisi
Özel Overstroke teknolojisi her bir tuşa, 62 gramlık (tuşa tam olarak basmak için gereken kuvvet) mükemmel bir dengeli tepe noktası gücü, daha yüksek giriş doğruluğu için erken çalıştırma noktası ve daha fazla yazım konforu için genişletilmiş mesafe sağlar – rekabete dayalı oyunlar ve uzun yazım dönemleri için mükemmeldir.
20 Milyon Tuş Basımı Klavyeler günümüzün dizüstü bilgisayarlarında zayıf bir noktadır ister alışılmadık bir düzende olsun isterse de düşük hassasiyetli veya güvenilmez olsun durum budur. Saatte 8.000 tuş vuruşunun 10 tuşlu ortalama yazma hızı (KPH), standart klavyelerin neden birkaç yıl kullanımdan sonra kırıldığını açıklıyor. Bu nedenlerden dolayı FX504 her tuşun endüstri standardından iki kat daha fazla 20 milyona kadar basım yapabileceği masaüstü esinli bir klavye düzeni ve özel Overstroke teknolojisi ile geliyor. Doğruluktan ve rahatlığından ödün vermeden uzatılmış bir ömür vaat eden bir klavye.
Intel Optane Bellek FX504 çeşitli depolama seçenekleriyle belirlenebilir. Eğer istediğiniz hız ise uygulama ve oyun yükleme sürelerini mutlak bir minimum seviyeye indirmek için 256GB SATA veya PCIe SSD'ye kadar seçim yapabilirsiniz. Oyun kütüphanenizi bulundurmak için geleneksel HDD'lerle çalışmaya karar verseniz bile FX504, veri erişim hızlarını önemli ölçüde artırmak için 16GB Intel Optane Belleğe sahiptir. Sık kullanılan dosyalar için daha hızlı açılış süreleriyle sonuçlanan bir önbellek sürücüsü gibi davranır. Intel Optane, genel sistem performansını % 39'a kadar artırır ve günlük görevleri iki kat daha duyarlı hale getirir, böylece daha kısa sürede daha fazla iş yapabilirsiniz!
FireCuda Depolama - Dünyanın En Hızlı Hard-Diski 5400 rpm FireCuda SSHD mevcut en hızlı sabit disk çözümüdür ve çoğu dizüstü bilgisayarda bulunan 1 TB 5400 rpm HDD'lerden 2 kat daha hızlı oyunları yükler. FireCuda'ın flash belleği sık sık erişilen verileri sabit diske erişmeden kaydederek önbellek gibi hareket ederek daha düşük güç tüketimi, daha yüksek sistem performansı ve dayanıklılık sağlar. Aynı zamanda da daha sessiz, daha kararlı bir sistem sağlar. 1TB'ye kadar depolama ile eski oyunlarınızı yenilerine yer açmak için silmenize gerek yoktur. Depolama alanınızdan en iyi şekilde yararlanın ve yükleme ekranına elveda deyin!
Güçlü Bellek - 32GB’a Kadar DDR4 32GB 2666Mhz DDR4 RAM’e kadar, FX504 mükemmel performans ve enerji verimliliği dengesi sağlar.
Zahmetsiz Bağlantı FX504 oyun, verimlilik ve eğlence için ihtiyacınız olan tüm bağlantı noktalarına sahiptir. Tek bir USB 2.0 ve iki USB 3.1 Gen 1 Type-A bağlantı noktası oyun çevre birimlerinize hitap ederken HDMI 1.4 ise FX504'ü harici bir ekrana takmanıza izin verir ve bunların hepsi dizüstü bilgisayarın sol tarafında yer aldığından, fareniz de karışık kablolardan kurtulmuş olur.
Üst Düzey Oyun Platformu Oyun ekipmanınızı zarif, güçlü bir oyun silahına dönüştüren devrim niteliğindeki yeni GPU’lar ile yeteneğinizi ortaya çıkarın. GeForce GTX 10 serisi dizüstü bilgisayarlar, oyun değiştiren NVIDIA Pascal mimarisi ile güçlendirilmiş mobil form faktöründe bir masaüstü bilgisayarın tüm performansını sunar. Bu, oyun oynadığınız her yerde rakipsiz enerji verimliliği, yenilikçi oyun teknolojileri ve devrim niteliğindeki VR’ı deneyimleyebileceğiniz anlamına geliyor.
Sesinizi Duyurun Yerleşik bir dizi mikrofon gürültülü ortamlarda bile net ve berrak ses alımı sağlamak için ortam gürültüsünü filtreler. İster arkadaşlarınızla bir Skype konuşması yapıyor olun, ister kulaklıksız çevrimiçi oyun oynuyor olun FX504’ün mikrofonu sesinizin duyulmasını sağlar.
En Yeni Oyuncu Teknolojileri Bu yenilikçi GPU, VR, ultra yüksek çözünürlüklü ve çoklu monitörler de dahil olmak üzere yeni nesil ekranların taleplerini karşılamak için yaratılmıştır. NVIDIA GameWorks teknolojileri sorunsuz, sinematik bir oyun ve 360 derecelik oyun için görüntü akışı yakalamanızı ve bunları VR’da görüntülemenizi sağlayan, devrim niteliğindeki NVIDIA Ansel’i sizlere sunar.
Performans Şimdi, bir masaüstü bilgisayarın tüm performansını mobil cihaz rahatlığında elde edebilirsiniz. GeForce GTX 10 serisi GPU’lar önceki nesil GPU’ların performansını 3 kat artırır. En yeni yüksek bant genişliği bellek teknolojisine ve DirectX 12 özelliğine sahip Ultra hızlı FinFET, en hızlı ve mükemmel oyun dizüstü deneyimini sunmak için tasarlanmıştır.

Asus TUF Gaming FX504GD-58250 Intel Core i5-8300H 2.30GHz 8GB DDR4 1TB+256GB SSD 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i5
 • İşlemci ModeliIntel Core I5-8300H
 • İşlemci Hızı2.30 GHz
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiFreeDOS
 • Sistem Belleği8 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB
 • SSD256 GB
 • SSD SlotuM.2
 • Ekran Kartı Hafızası4 GB
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1050
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranFull HD, Anti-Glare, 60Hz, IPS-level
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeAydınlatmalı Chiclet Klavye
 • USB Port1x TypeA USB 2.0, 2x TypeA USB 3.0
 • HDMI1 x HDMI , Versiyon 1.4
 • VGAYok
 • Display PortYok
 • Ethernet (LAN)10/100/1000 Mbps
 • Kablosuz HaberleşmeIntegrated 802.11 AC (2x2)
 • Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 5.0
 • Kart OkuyucuYok
 • Ağırlık2.50 Kg.
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaAsus
 • Model KoduFX504GD-58250
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.733,87 TL 7.733,87 TL +0
 • 3.963,65 TL 7.927,29 TL +0
 • 2.662,08 TL 7.986,23 TL +0
 • 2.011,30 TL 8.045,22 TL +0
 • 1.621,02 TL 8.105,08 TL +0
 • 1.361,12 TL 8.166,70 TL +0
 • 1.175,49 TL 8.228,40 TL +0
 • 1.036,49 TL 8.291,91 TL +0
 • 927,39 TL 8.346,50 TL +0
 • 842,01 TL 8.420,11 TL +0
 • 769,82 TL 8.468,05 TL +0
 • 712,77 TL 8.553,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.733,87 TL 7.733,87 TL +0
 • 3.941,83 TL 7.883,66 TL +0
 • 2.644,06 TL 7.932,17 TL +0
 • 1.996,35 TL 7.985,41 TL +0
 • 1.607,04 TL 8.035,19 TL +0
 • 1.348,30 TL 8.089,82 TL +0
 • 1.162,99 TL 8.140,91 TL +0
 • 1.024,62 TL 8.197,00 TL +0
 • 916,61 TL 8.249,46 TL +0
 • 830,71 TL 8.307,06 TL +0
 • 760,09 TL 8.360,94 TL +0
 • 701,68 TL 8.420,11 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.733,87 TL 7.733,87 TL +0
 • 3.972,61 TL 7.945,21 TL +0
 • 2.672,84 TL 8.018,53 TL +0
 • 2.023,30 TL 8.093,21 TL +0
 • 1.633,69 TL 8.168,43 TL +0
 • 1.374,32 TL 8.245,94 TL +0
 • 1.189,28 TL 8.324,94 TL +0
 • 1.050,68 TL 8.405,47 TL +0
 • 942,96 TL 8.486,63 TL +0
 • 857,03 TL 8.570,33 TL +0
 • 786,88 TL 8.655,70 TL +0
 • 728,48 TL 8.741,80 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.733,87 TL 7.733,87 TL +0
 • 3.975,06 TL 7.950,11 TL +0
 • 2.674,23 TL 8.022,69 TL +0
 • 2.024,36 TL 8.097,44 TL +0
 • 1.634,55 TL 8.172,75 TL +0
 • 1.375,20 TL 8.251,22 TL +0
 • 1.189,92 TL 8.329,42 TL +0
 • 1.051,25 TL 8.410,04 TL +0
 • 943,48 TL 8.491,29 TL +0
 • 857,60 TL 8.576,04 TL +0
 • 787,32 TL 8.660,55 TL +0
 • 728,98 TL 8.747,73 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.733,87 TL 7.733,87 TL +0
 • 1.581,73 TL 7.908,65 TL +3
 • 1.328,84 TL 7.973,06 TL +3
 • 2.009,63 TL 8.038,53 TL +0
 • 1.013,14 TL 8.105,08 TL +3
 • 1.362,12 TL 8.172,75 TL +0
 • 824,15 TL 8.241,55 TL +3
 • 755,59 TL 8.311,52 TL +3
 • 698,56 TL 8.382,69 TL +3
 • 845,51 TL 8.455,09 TL +0
 • 775,34 TL 8.528,75 TL +0
 • 716,98 TL 8.603,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.733,87 TL 7.733,87 TL +0
 • 3.973,01 TL 7.946,03 TL +0
 • 2.672,84 TL 8.018,53 TL +0
 • 2.023,30 TL 8.093,21 TL +0
 • 1.633,69 TL 8.168,43 TL +0
 • 1.374,47 TL 8.246,82 TL +0
 • 1.189,28 TL 8.324,94 TL +0
 • 1.050,68 TL 8.405,47 TL +0
 • 942,96 TL 8.486,63 TL +0
 • 857,13 TL 8.571,28 TL +0
 • 786,88 TL 8.655,70 TL +0
 • 728,57 TL 8.742,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.733,87 TL 7.733,87 TL +0
 • 3.973,01 TL 7.946,03 TL +0
 • 2.672,84 TL 8.018,53 TL +0
 • 2.023,30 TL 8.093,21 TL +0
 • 1.633,69 TL 8.168,43 TL +0
 • 1.374,47 TL 8.246,82 TL +0
 • 1.189,28 TL 8.324,94 TL +0
 • 1.050,68 TL 8.405,47 TL +0
 • 942,96 TL 8.486,63 TL +0
 • 857,13 TL 8.571,28 TL +0
 • 786,88 TL 8.655,70 TL +0
 • 728,57 TL 8.742,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.733,87 TL 7.733,87 TL +0
 • 3.953,92 TL 7.907,84 TL +0
 • 2.654,95 TL 7.964,85 TL +0
 • 2.005,67 TL 8.022,69 TL +0
 • 1.614,59 TL 8.072,93 TL +0
 • 1.353,97 TL 8.123,81 TL +0
 • 1.171,62 TL 8.201,35 TL +0
 • 1.032,84 TL 8.262,68 TL +0
 • 924,00 TL 8.315,99 TL +0
 • 839,73 TL 8.397,25 TL +0
 • 769,23 TL 8.461,56 TL +0
 • 710,57 TL 8.526,87 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.733,87 TL 7.733,87 TL +0
 • 3.956,75 TL 7.913,51 TL +0
 • 2.657,96 TL 7.973,88 TL +0
 • 2.008,59 TL 8.034,35 TL +0
 • 1.619,15 TL 8.095,75 TL +0
 • 1.359,54 TL 8.157,23 TL +0
 • 1.176,49 TL 8.235,40 TL +0
 • 1.037,38 TL 8.299,03 TL +0
 • 929,40 TL 8.364,56 TL +0
 • 842,84 TL 8.428,37 TL +0
 • 772,19 TL 8.494,09 TL +0
 • 713,32 TL 8.559,90 TL +0
7.733,87 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF Gaming FX504GD-58250 Intel Core i5-8300H 2.30GHz 8GB DDR4 1TB+256GB SSD 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
Puan Ortalaması 4,8
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus TUF Gaming FX504GD-58250 Intel Core i5-8300H 2.30GHz 8GB DDR4 1TB+256GB SSD 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
memnunum çok
Tasarım olarak çok şık görünüyor klavyesi efsane zaten ayrıca bilgisayar baya hızlı giriş ve girişin bi tık üstü oyuncu bilgisayarları sınıfında desek tam olur heralde ben çok memnun kaldım
Üye resmi
Ziyaretçi 13 Nis 2019
Bence alınabilir
Yaklaşık 1 haftadır kullanmaktayım çok ağır oyunları yüklemedim şu ana kadar. Pubg mobile kurdum oynuyorum gayet iyi ve yeterli. Isınma problemi yok fanlar iyi çalışıyor ama biraz sesli. Bunların dışında bence bu fiyatlara alınabilecek bilgisayar biraz daha iyisini alayım diyince fiyat ortalama 1000 tl artıyor. Ekranı çok iyi çerçeveler geniş ama şık kalınlığı fazla değil gayet makul bence alınabilir ben memnunum.
Üye resmi
Ziyaretçi 24 Mar 2019

Ürün elime bir gün içerisinde ulaştı , tamamen beklediğim ürün geldi.Bunun dışında kötü yanları ekranda ışık kayması söz konusu ama full parlaklık ve tamamen siyah ekranda göze çarpıyo. Şarj ı tam parlaklık ve güçte 3 saat dayandı . Kurulum da buna dahil olduğu için şu an normal görünüyor . Tavsiye ederim
Üye resmi
Şabettin Balbay 25 Ara 2018

Bundan sonra başka yerden alışveriş yapmam diye düşünüyorum. Beklediğimden hızlı kargoladılar ve itinayla paketlenmişti teşekkürler

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Asus TUF Gaming FX504GD-58250 Intel Core i5-8300H 2.30GHz 8GB DDR4 1TB+256GB SSD 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF Gaming FX504GD-58250 Intel Core i5-8300H 2.30GHz 8GB DDR4 1TB+256GB SSD 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   Asus TUF Gaming FX504GD-58250 Intel Core i5-8300H 2.30GHz 8GB DDR4 1TB+256GB SSD 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.