Sosyal Media
sefa

AirPods Pro 2’nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Teknoloji devi Apple’ın uzun süredir yeni nesil kablosuz kulaklığı AirPods Pro 2’nin üzerinde çalıştığını biliyoruz. Şimdiye kadar AirPods Pro 2 modeli hakkında birçok sızıntı ortaya çıktı. Bunlardan en önemlisi yeni kulaklığın sapsız olacağı yönünde olanıydı. Tabi bu söylentinin tam aksini iddia eden sızıntılar da olmadı değil. Şimdi ise AirPods Pro 2’nin ne zaman piyasaya çıkacağına dair bilgiler ortaya çıktı.

Apple’ın ürünleri ile ilgili sızıntıları ve gelişmeleri aktaran MacRumors, yeni bir söylentiyi daha bizlerle paylaştı. Söz konusu söylentinin tedarik zinciri kaynaklarına dayandığı iddia ediliyor. İddia, Apple’ın 2022’nin üçüncü çeyreğinde AirPods Pro 2 modelini piyasaya süreceğine yönelik.


Mark Gurman, yaptığı açıklamada Apple’ın ‌bu yeni kulaklıkta alttan çıkan kısa sapı ortadan kaldırarak daha kompakt daha minimal hale getirmeyi hedeflediğini söyledi. Ayrıca kullanıcının kulağını daha fazla dolduran daha yuvarlak bir tasarım deneyeceğini de belirtti. Gurman ve Bloomberg’den Debby Wu, yeni cihazın fitness takibi odaklı güncellenmiş hareket sensörleriyle geleceğini bildirdi.Yorum yap

*