Sosyal Media
sengul

Apple Watch Series 7, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu

Apple’ın 14 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği büyük etkinliğini kapsamında tanıttığı yeni akıllı saat Apple Watch Series 7 bugün itibarıyla Türkiye’de ön siparişe sunuldu. İşte yeni Apple Watch 7 serisinin Türkiye satış fiyatları…

Apple Watch Series 7

Apple, bugün resmi web sitesi üzerinden yeni nesil akıllı saatinin tüm seçeneklerini Türkiye’de ön siparişe sundu. Klasik spor kordonu ile kutusundan çıkan Apple Watch Series 7’yi yeni kordon seçenekleri ile daha şık hale getirmek mümkün.

Apple, yeni Watch Series 7 ile birlikte açık havada yapılan bisiklet sürüşlerine de daha kapsamlı bir destek sundu. Eğer bisiklet modunda kaza yaparsanız saat bunu otomatik olarak algılayıp acil servise iletecek. Böylece sağlık ekiplerine en kısa sürede haber verilmiş olacak. Bununla birlikte mola verdiğinizde ya da ışık görüp durduğunuzda saat yine bunu anlayıp antrenmanı duraklatıyor. Molayı bitirip devam ettiğinizde tekrar antrenmana devam ediyor.


1.7mm kalınlığında bir çerçeveye sahip olan Apple Watch Series 7, Always on Display modunda yüzde 70 daha parlak olabilen ekran ile gelecek.

Apple, yeni akıllı saat serisinde arkaplan üzerinde beyaz yazıların sönük kalması sorununu da çözüme kavuşturuyor. Beyaz tonlar artık yüzde 70’e kadar daha parlak hale getirilebiliyor. Böylece yazıların okunabilirliği yükseltilmiş oluyor.

Apple Watch Series 7 Özellkler

Ekran: 41mm ve 45mm kavisli OLED

İşlemci: Çift çekirdekli 64 bit Apple S7

Depolama Alanı: 32 GB

Batarya: 18 saat pil ömrü

Renk: Siyah, gümüş, altın, kırmızı, yeşil ve mavi

Dayanıklılık: IPX6 sertifikası ile 50 metreye kadar su geçirmezlik, toza karşı direnç


Apple Watch Series 7 Fiyat

4.399 TL başlangıç fiyatına sahip olan Apple Watch Series 7’nin 45 mm’lik daha büyük modelinin fiyatı ise 4.699 TL’ olarak belirlenmiş durumda.

 Yorum yap

*