Sosyal Media
yunus

Bu Akıllı Telefon Tam 16 Kameraya Sahip Olacak!

Son zamanlarda çokça karşımıza çıkan 3 ve 4 lensli ana kamera sistemine sahip akıllı telefonları şaşırtıcı buluyorsanız, toplamda 16 lense sahip olacak bu yeni modele kendinizi hazırlayın.

Elektronik ürünler söz konusu olduğunda akla gelen en güvenilir ve en eski markalardan birisi olan LG, yeni 16-lensli akıllı telefonu için patent başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı.

United States Patent ve Trademark Office (USPTO) kurumlarına yapılan patent başvuruları, LetsGoDigital tarafından raporlanan firma, henüz bir resmî açıklamada bulunmadı. Ancak yeni 16-lensli akıllı telefon, mobil fotoğrafçılık konusunda çığır açacak gibi görünüyor.

Yeni akıllı telefon ile çekilen fotoğraflarda tüm lenslerin aynı anda çekim yapması ve sonrasında farklı odak uzaklığında çekilen fotoğraflar arasından istediğiniz fotoğrafı seçebileceksiniz. Toplam 16-lensli kamera sistemi sahip akıllı telefon ile portre fotoğraf deneyimi de değişecek. Cihazın geniş odak uzaklığı yelpazesi sayesinde daha profesyonel fotoğraflar çekmek çok daha kolay olacak. Kamera sisteminde kullanılan lenslerin geniş açı, balık gözü, telefoto ve makro lensler olması beklenirken çekilen fotoğraflar da cihaza daha sonradan düzenlenebilecek şekilde kaydedilecek.Yorum yap

*