Sosyal Media
sefa

Epic Games, 17 Aralık’tan İtibaren Her Gün Bir Oyunu Ücretsiz Sunacak

Yılbaşı tatili yaklaşırken, oyun severleri mutlu edecek haber Epic Games’ten geldi. Her hafta yaptığı ücretsiz oyun kampanyası ile rakibi Steam’i zorlayan Epic Games, şimdi ise yapacağı yılbaşı tatil indirimini duyurdu. Bu kapsamsa 17 Aralık’tan itibaren Epic Games Store’da 15 gün boyunca her gün bir oyun kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca birçok oyunda yüzde 75’e varan indirimler olacak.

17 Aralık’tan itibaren başlayacak olan ücretsiz oyun kampanyası 15 gün boyunca devam edecek. Kullanıcıların, ücretsiz olan oyunları 24 saatlik indirim süresi içerinde kütüphanelerine eklemeleri gerekiyor. Aksi takdirde oyun indirimden kaldırılıyor. Ücretsiz olarak alınan oyunlar, sınırsız bir şekilde kullanıcıların kütüphanelerine ekleniyor.


Epic Games, ücretsiz olarak sunacağı 15 oyunu henüz açıklamadı. Ancak birkaç iyi oyunun ücretsiz olması bekleniyor. Oyuncuların en çok merek ettiği konu ise hiç şüphesiz kampanya süresi içerisinde Cyberpunk 2077’in ücretsiz olup olmayacağı. Şimdilik böyle bir ihtimalin biraz düşük olduğunu söyleyebiliriz.


 

 Yorum yap

*