Sosyal Media
sengul

Fitbit Sense ve Versa 3 Resmi Olarak Tanıtıldı

ABD’li akıllı saat üreticisi Fitbit, düzenlediği etkinlikte yeni akıllı saat modelleri Fitbit Sense ve Versa 3 modellerini tanıttı. Her iki saatte özellikleri ile dikkatleri üzerlerine toplamayı başarıyor.

Fitbit Sense

Fitbit Sense modeli, sağlık özellikleri ile ön plana çıkıyor. Uyku takibi, günlük adım sayısı, uyarılı kalp ritmi değerleri gibi birçok ölçümü yapabiliyor. Ayrıca Fitbit Sense’te ateş ölçme özelliği de bulunuyor. Bu özelliği ile Koronovirüs hastalığının erken teşhisine yardımcı olması amaçlanıyor.


Stres ölçme özelliğine de sahip olan Fitbit Sense, elektrodermal sensörler sayesinde kullanıcılarının cildindeki stres miktarını da ölçebiliyor. Ölçüm yaptıktan sonra da kullanıcıları meditasyon uygulamalarına yönlendirebiliyor.

Ayrıca Fitbit Sense modelinde GPS, müzik çalma ve 20 farklı spor aktivitesinin takibinin yapıldığını belirtmeden geçmeyelim.

Fitbit Sense, yaklaşık olarak 390 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor.

Fitbit Versa 3


Fitbit Versa 3 modeli ise 6 gün boyunca kullanım ömrü sunan bataryası ile dikkat çekiyor. 1,58 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olan Fitbit Versa 3, Alexa ve Google Asistan desteği sunuyor.

Fitbit Verse 3, yaklaşık olarak 265 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor.

 Yorum yap

*