Sosyal Media
sefa

Galaxy Fold Sipariş Edenler Samsung’tan Bilgilendirici Bir E-Posta Aldı

Samsung’un ilk katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy Fold, tanıtımının ardından ön siparişlere açılmıştı. Ancak Samsung tarafında işler pek yolunda gitmedi. Telefonun ekranında bir takım hatalar oluşunca Galaxy Fold’un çıkış tarihi de ertelendi. 26 Nisan’da kullanıcılarına gönderilmesi planlanan Galaxy Fold’un Mayıs sonunda sevkiyatına başlanacağı bildirildi. Bu geciken teslimat ile ilgili de Samsung, Galaxy Fold sipariş eden kullanıcılarına bilgilendirici bir mail gönderdi. Bu durumda Galaxy Fold sipariş eden kullanıcıların birkaç seçeneği olacak.


Galaxy Fold sipariş eden kullanıcıların tercih edebilecekleri ilk seçenek, telefonun siparişini iptal etmek ve para iadesini almak. İkinci seçenek, siparişlerini iptal etmemek ve Galaxy Fold’un gönderilmesini beklemek. Ancak kullanıcıların bu durumu Samsung’a mail aracılığı ile bildirmeleri gerekiyor. Çünkü Samsung’a herhangi bir bildirim yapılmadığı ve şirketin de 31 Mayıs tarihine kadar Galaxy Fold’u göndermemesi durumunda kullanıcıların siparişleri otomatik olarak iptal edilecek.

Samsung, bakalım bu ayın sonunda ilk katlanabilir ekranlı telefonunun siparişlerini teslim edebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

 Yorum yap

*