Sosyal Media
sefa

Galaxy Note 9’a Aralık Ayı Güvenlik Güncellemesi

Galaxy Note 9’un beta programına kayıtlı kullanıcılar, Android Pie güncellemesini zaten bir süredir kullanıyordu. Fakat beta programında olmayan kullanıcılar maalesef bu güncellemeden faydalanamıyor. Samsun şimdi ise Galaxy Note 9 için Aralık ayı güncellemesini kullanıcılarına sundu. İlk olarak Hong Kong’da yayınlanan yeni güncelleme, daha sonra İsviçre, İskandinav ülkeleri, Afganistan, Güney Afrika ve daha birçok ülkede kullanıcıları ile buluştu.


Yeni güncelleme, bazı kullanıcılarda N960FXXS2ARL3 bazılarında ise N960FXXS2ARL4 kodu ile görünse de içerik olarak her ikisi de aynı. Aralık ayı güncellemesinin pek bir yenilik getirmediğini sadece birkaç güvenlik açığını düzelttiğini söyleyebiliriz.


Aralık ayı güvenlik güncellemesi Galaxy Note 9’un yanı sıra Galaxy S8, Galaxy S9, Galaxy Note 8 ve Galaxy Tab S4 içinde yayınlanmış durumda. Siz de Galaxy Note 9’a sahip iseniz güncellemeyi telefonunuzun yazılım güncelleme bölümünden indirebilirsiniz. Eğer telefonunuzda güncelleme görünmüyorsa size henüz ulamamış olabilir. Faka kısa süre içerisinde sizin telefonunuza da ulaşacaktır.

 

 Yorum yap

*