Sosyal Media
sefa

Galaxy S20 Kamera İyileştirmesi İçeren Güncelleme Aldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni telefon modelleri için düzenli bir şekilde güvenlik yamaları göndermeye devam ediyor. Bugün yayınladığı Nisan ayı güvenlik yamasına ek olarak Galaxy S20 modelinin kamerasında bir takım iyileştirmeler de bulunuyor.

SamMobile tarafından yapılan açıklamada Çin, Hong Kong ve Tayvan’daki S20 modelleri bu hafta içerisinde Nisan güncellemesini alacak. Bugün ise Güney Kore’de yeni güncelleme yayınlandı.

Google, güvenlik güncellemesini Pixel ciharları için her ayın ilk pazartesi günü yayınlıyor. Yani Pixel cihazlar, Samsung’tan önce güvenlik yamalarına kavuşmuş oluyor.


G98xNKSU1ATCT numaralı Nisan ayı güvenlik güncellemesi, Galaxy S20 için kamera iyileştirmesi de içeriyor. Daha önceden Galaxy S20 Ultra için yayınlanan güncelleme, Galaxy S20 Ultranın kamerasında herhangi bir iyileştirme yapmamıştı. Zoom esnasında ortaya çıkan otomatik odak sorunlarını içeren yeni güncelleme, bakalım Galaxy S20’de gerçekten bir iyileştirme sunacak mı?

Ayrıca güncelleme; düşük ışık koşullarında, 960fps “Super Slow-Mo” modunda daha iyi çekim, hareketli nesnelerin fotoğrafını çekerken kameranın daha az bulanık çıkarması, soluk renklerde daha net fotoğraflar çekme imkanı sunuyor.

 Yorum yap

*

Yorumlar

  1. Veysel çiftçi 23/12/2020 02:19

    Samsung s20 ye güncelleme geldikten sonra cöp oldu telefon. Telefonu formatladgma ragmen kasıyor donuyor pencereler geç açılıyor. Oynadığım oyundan atiyor. Bir sürü sorun oluştu güncelleme sonrası pişman ettin beni samsung