Sosyal Media
sengul

Galaxy Telefon Sahiplerine Ücretsiz YouTube Premium Aboneliği

Samsung, Galaxy telefon sahiplerine ücretsiz olarak YouTube Premium ve YouTube Music uygulamalarını sunacak. Kampanyayı resmi internet sitesinden duyuran Samsung, kullanıcılarını küçük hediyelerle mutlu etmeye devam ediyor.

Hemen belirtelim ki Samsung’un kullanıcılarına sunduğu bu kampanya iki farklı şeklinde olacak ve 14 Şubat 2020 - 5 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyanın biri 4 ay diğeri ise 2 ay geçerli olacak.

YouTube Premium Deneme Üyeliğinizi Nasıl Başlatacaksınız

1- YouTube hesabınız açık değilse uygulamanın “Hesap” bölümüne giderek oturumunuzu açın.

2- Oturumunuzu açtıktan sonra Hesap bölümüne gelin ve “YouTube Premium Üyesi Olun” sekmesine tıklayın.

3- Karşınıza çıkan ekrandan “Ücretsiz Dene” seçeneğine tıklayın.

4- Satın alma işleminizi tamamlayın.

Not: Bu kampanyadan yaralanabilmek için Google hesabınızın olması gerekiyor.


Kampanya Koşulları

Samsung’un resmi internet sitesinde kampanya koşulları için yaptığı açıklama şu şekilde:

Bu 4 aylık YouTube Premium ücretsiz deneme promosyonundan, yalnızca 14 Şubat 2020 ile 05 Mart 2021 tarihleri arasında Samsung Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra ve Galaxy Z Flip satın alıp etkinleştiren ve Türkiye'de yaşayan katılımcılar yararlanabilir. Bu 2 aylık YouTube Premium ücretsiz deneme promosyonundan, yalnızca 14 Şubat 2020 ile 05 Mart 2021 tarihleri arasında Samsung Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra ve Galaxy Z Flip dışında diğer Samsung Galaxy cihazlarından satın alıp etkinleştiren ve Türkiye'de yaşayan katılımcılar yararlanabilir. Teklif yalnızca, hâlihazırda YouTube Premium, YouTube Music Premium veya Google Play Müzik abonesi olmayan; YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik abonesi olmamış ya da daha önce YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik deneme süresinden yararlanmamış müşterilere sunulmaktadır. Teklifin 05 Nisan 2021 tarihine kadar değerlendirilmesi gerekir. Kayıt sırasında geçerli bir ödeme şekli belirtilmesi gereklidir ancak deneme süresi sona erene kadar sizden ücret alınmaz. Deneme süresinin sonunda, mevcut fiyatı ayda 16,99 ₺ olan standart abonelik ücreti otomatik olarak alınır.

 Yorum yap

*