Sosyal Media
sefa

Galaxy Watch 4, One UI Watch 4.5 Güncellemesini Aldı

Samsung’un en iyi Android akıllı saati Galaxy Watch 4’ün yeni sürüm güncellemesi yayınlandı. Yeni sürüm güncellemesi One UI Watch 4.5 olarak akıllı saatlere gönderildi. Gelen güncelleme yeni sürümün kapalı beta güncellemesi olarak geldi. İlk One UI Watch 4.5 güncellemesi Galaxy Watch 4 için birçok yeni özellik getirirken, bu ikinci beta büyük ölçüde yeni özelliklerin deneyimini geliştirmeye odaklanıyor. Yeni özelliklerin yanı sıra birtakım hata düzeltmelerini de alıyor.

TizenHelp tarafından gelen bilgilere göre Samsung Galaxy Watch 4 için ikinci One UI Watch 4.5 güncellemesi birkaç gün içerisinde dağıtıma başladı. Galaxy Watch 4 ile güncellemenin Galaxy Watch 4 Classic modellerine gönderildiğini doğrulandı.

Galaxy Watch 4 Classic, One UI 4.5 Güncellemesi ile Yenileniyor!

Güncellemede görebileceğiniz en büyük düzeltmeler, bu beta güncellemesinin sağlık takibi için getirdiği iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri oldu. Hata düzeltmeleri, gelen arama animasyon sorunlarını, hava durumu ekran yazı tipi ve erteledikten sonra bile çalmaya devam eden hatırlatma alarmı sorunlarını kökünden çözüyor. Birkaç Galaxy Watch 4 kullanıcısı ilk One UI Watch 4.5 beta güncellemesini kurduktan sonra güç tüketimi sorunlarının olduğunu bildirdi. Yeni beta sürümü güncellemesi bu sorunu da çözmüş gibi görünüyor.

Galaxy Watch 4, One UI Watch 4.5 Güncellemesini Aldı

Hata düzeltmeleri ek olarak, veriler geri yüklendiğinde geri yüklenemeyen AR emoji kararkterlerinin yanı sıra arka plan fotoğrafları ile ilgili oluşan sorunları da çözüme kavuşturuyor. Diğer farklı düzeltmeler arasında geliştirilmiş GPS özellikleri, geliştirilmiş uygulama performansı ve optimizasyonu, geliştirilmiş koşu ve yüzme performansı ve diğer düzeltmeleri içeriyor. Bu, One UI Watch 4.5 beta güncellemesinin halka açık olmadığını ve kapalı bir beta güncellemesi olduğunu unutmamak lazım. Bununla birlikte bu güncellemeyi sadece beta programına kayıt olan kullanıcılar alacak.

Güncellemenin kararlı sürümünün tüm kullanıcılara gönderilmesi her güncellemede olduğu gibi biraz zaman alacak gibi görünüyor. Özellikle bu gibi büyük güncellemeler kademeli olarak cihazlara gönderiliyor. Bu bilgileri göz önünde bulundurduğumuzda yeni ve kararlı sürüm güncellemesinin ülkemize gelmesi epey zaman alacak. Güncelleme geldiğinde hem cihaz hem de akıllı telefonunuzdan güncellemenin geldiğine dair gerekli bildirimi alacaksınız. Yapılması gereken indirme işlemlerinin ardından güncelleme işlemini çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Yorum yap

*