Sosyal Media
sengul

Galaxy Watch 4 sızdırıldı! İşte satış fiyatı ve teknik özellikleri!

2021 yılının son çeyreğinde tanıtılması beklenen Samsung’un akıllı saati ile sızdırıldı. Sosyal medyada ortaya çıkan görüntülerde, yeni Galaxy Watch 4 Classic modeline ait 2 ayrı renk seçeneği olacağı görülüyor. Koreli şirketin önümüzdeki aylarda yapmayı planladığı Unpacked etkinliğinde sadece Galaxy Watch 4 Classic değil aynı zamanda yepyeni Samsung telefonları ve bilgisayarların tanıtılması bekleniyor.

Samsung’un akıllı saatleri Android işletim sistemine sahip olduğu için, Galaxy Watch serisinin çok fazla kullanıcısı var. Milyonlarca kullanıcı serinin yepyeni ürünleri ile tanışmak için gün sayıyor. Pandemi ile birlikte hayatımızda çok daha fazla yer edinen akıllı saatler ile spor aktivitelerinizi takip edebildiğiniz gibi, telefon görüşmesi yapabiliyor veya e-postalarını okuyabiliyorsunuz.


Galaxy Watch 4 Classic teknik özellikleri

Yukarıdaki resimde gördüğünüz Galaxy Watch 4 Classic’in görüntüleridir. 2 ayrı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak olan akıllı saatin teknik özellikleri de sızdırıldı. Samsung’un kendi üretimi olan Exynos işlemcilere sahip olacak olan akıllı saatlerin maksimum 2 GB RAM desteği ile gelecek. 16 GB depolama kapasitesine sahip olacak olan Samsung Galaxy Watch 4’lere ait 3 farklı boyut seçeneği olacak.

EN ÇOK SATAN AKILLI SAAT MODELLERİ

Gooogle’ın son zamanlarda fazlasıyla üzerinde durduğu akıllı saatler ile alakalı olarak yepyeni bir yazılım geliştirildi. Google ve Fitbit tarafından yazılıp tanıtılan Wear OS, akıllı saatlerde yeni zamanda göreceğimiz bir işletim sistemi olacak. Markaların akıllı saatlere yazılım masrafını düşününce Wear OS tıpkı Android gibi hayatımızın bir köşesinde yer edinecek. Galaxy Watch 4’ler, Wear OS işletim sistemi ile hayatımıza girecek.


Galaxy Watch 4 satış fiyatı

Ayrıca geçtiğimiz günlerde dünya devi Amazon’da Samsung’un yeni akıllı saatleri yanlışlıkla listelenmişti. Kısa zaman içerisinde tanıtılması beklenen Galaxy Watch 4’lerin başlangıç fiyatı bu görsele göre 309 kanada doları olacak. Samsung akıllı saat fiyatları, teknik özellikleri ve batarya boyutuna göre değişiklik gösterebilecek.


Yorum yap

*