Sosyal Media
sengul

Honor’un Akıllı Saati Watch GS Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu

Daha çok çıkardığı akıllı telefonları ile ülkemizde adını duyduğumuz Honor, bugün ise akıllı saatini Türkiye’de satışa sundu. Honor’un yeni akıllı saati Watch GS Pro, birçok özelliğe sahip. En dikkat çeken özelliği ise 25 güne kadar kullanım süresine sahip olması.

Honor Watch GS Pro

Oldukça sağlam bir kasa ile gelen Honor Watch GS Pro, bu konuda MIL-STD-810G sertifikasına sahip. Oldukça zorlu şartlara bile dayanıklı olan Honor Watch GS Pro, 50 metreye kadar su geçirmez yapıdan oluşuyor. Ayrıca bataryası da 2 saat gibi kısa bir sürede doluyor.


Antrenman takibi özelliğine sahip olan Honor Watch GS Pro’da 100’den fazla aktiviteni takbi yapılabiliyor. Ayrıca Honor’un yeni akıllı saati 7/24 kalp ritmi ölçümü, uyku ve stres takibi de yapabiliyor. Böylece kullanıcılarına sağlıklı yaşam tavsiyelerinde bulunabiliyor.

Honor Watch GS Pro ile telefon görüşmelerinin yanı sıra 500’e kadar müzik depolayabilme kapasitesi ile kullanıcılar, akıllı saatin birçok özelliğinden faydalanmış olacak. Ayrıca Honor Watch GS Pro ile kullanıcılar akıllı telefonlarının kameralarını da kontrol edebilecek.

Honor Watch GS Pro Fiyat

Kömür siyahı, kil beyazı ve kamuflaj mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Honor Watch GS Pro’nun Türkiye fiyatı ise 1.999 TL. Bu fiyatın başlangıç fiyatı olduğu da hatırlatmadan geçmeyelim.

 

 Yorum yap

*