Sosyal Media
sefa

Huawei’in HarmonyOS’a Sahip İlk Cihazları Türkiye’de Satışa Sunuldu

Çinli teknoloji devi Huawei’in geliştirdiği, yeni işletim sistemi HarmonyOS’a sahip ilk Huawei ürünler Türkiye pazarında satışa sunuldu. Huawei Türkiye’nin bu ay itibariyle atanan yeni Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao’nun katılımıyla düzenlenen toplantıda HarmonyOS’un yanı sıra; MatePad 11, Watch 3 Serisi, FreeBuds 4’te sahnedeki yerlerini aldı.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, yeni işletim sistemi HarmonyOS’un yanı sıra; MatePad 11, Watch 3 Serisi, FreeBuds 4’ü şirketin yeni Ülke Müdürü Allen Yao’nun katıldığı etkinlikte tanıttı. Allen Yao, HarmonyOS’un kullanıcılara tüm cihazların ortak olarak çalıştığı benzersiz bir deneyim sunulacağını ve bu tarz ürünlerin ilerleyen dönemde daha fazla sayıda Türkiye’de olacağının da altını çizdi. İşte HarmonyOS’a sahip Huawei cihazlar…


Huawei MatePad 11

Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinden güç alan Huawei’nin HarmonyOS ile çalışan yeni tableti MatePad 11, 10.9 inç büyüklüğünde 120 Hz tazeleme oranına sahip. Üst düzeye özelliklere sahip olan MatePad 11’in fiyatı 4.299 TL olarak açıklandı. Ayrıca tablete kılıf ve klavye eklendiğinde bu tutar 4.999 TL’ye çıkıyor.

Huawei Watch 3

Huawei’in yeni akıllı saati Huawei Watch 3, HarmonyOS işletim sistemi ile çalışan en yeni model olarak karşımıza çıkıyor. 15 güne kadar kesintisiz kullanım imkanı sunan Huawei Watch 3, 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip. Ayrıca Huawei Watch 3’te NFC ve dijital kilit gibi kullanabilme özelliği de bulunuyor.

Huawei FreeBuds 4

Huawei’in Türkiye’de satışa sunduğu HarmonyOS destekli bir diğer cihazı ise FreeBuds 4. Hibrit gürültü engelleme desteği sunan Huawei FreeBuds 4, Bluetooth 5.2 ve kutu ile 20 saate varan kullanım imkanı sunuyor. Huawei FreeBuds 4’ün Türkiye fiyatı ise 1.399 TL olarak açıklandı.

 Yorum yap

*