Sosyal Media
seyda

İncehesap.com’dan Güvende Hissettirecek Öneriler

Günümüzde fizyolojik ve psikolojik ihtiyaçlarımızın hemen ardından gelen en temel gereksinimlerimizden birini güvenlik oluşturuyor. Hal böyle olunca çeşitli önlemler alarak evimizi, ailemizi ve iş yerimizi olumsuz dış faktörlere karşı emniyet altında tutmak sonradan üzülmemek adına büyük önem taşıyor. Yaşam alanlarımızın daha güvenli hale gelmesi için geliştirilen kamera ve alarm sistemi gibi ürünler de bu noktada devreye girerek tehlike oluşturacak unsurları bertaraf ediyor ve gönül rahatlığı ile yaşayabilme fırsatı sunuyor.

 

Eğer siz de ailenizin, çocuklarınızın, evinizin ya da iş yerinizin güvenliğini sağlayabilmek adına çeşitli tedbirler almak istiyorsanız, teknoloji odaklı e-ticaret sitesi incehesap.com’un birbirinden özel 6 farklı ürün önerisine göz atabilirsiniz.

 

Greentech GT-IP23HD Hareketli Kablosuz Gece Görüşlü Bebek Kamerası

Hareket algıladığı anda fotoğraf çeken ve kayda başlayan Greentech Hareketli Kablosuz Gece Görüşlü Bebek Kamerası, çektiği fotoğrafı anında e-mail adresinize gönderiyor ve telefon, bilgisayar, tablet gibi cihazlarla canlı izleme imkanı sağlıyor.

Fiyatı: 219 TL 

Greentech GT-IP21HD Sabit Kablosuz Gece Görüşlü Güvenlik ve Bebek Kamerası

Kolay kurulum özelliğine sahip IP bağlantılı Greentech GT-IP23HD Hareketli Kablosuz Gece Görüşlü Bebek Kamerası hareket algıladığı anda fotoğraf çekimi yapıyor, görüntü kaydına başlıyor ve çektiği fotoğrafı anında mailinize gönderiyor. Üstelik 4 kullanıcıya kadar görüntüleme imkanı da tanıyor.

Fiyatı: 133 TL

600

Greentech GT-IP39 Wi-Fi Hareketli IP Kamera

Yüksek kalitede gece görüşüne sahip Greentech GT-IP39 Wi-Fi Hareketli IP Kamera, hareket algıladığı anda fotoğraf çekme ve bu fotoğrafı e-mail adresine gönderme özelliğine sahip. Kaydedilen görüntülerin aktarımını wifi üzerinden gerçekleştirebilen IP Kamera ile hem güvende olup hem de çocuğunuzun anılarını biriktirebilirsiniz.

Fiyatı: 365 TL 

Greentech GT-IP37HD Wi-Fi Hareketli IP Kamera

IR Cut filtresi ile doğru renkler ve yüksek kalitede gece görüşü sağlayan Greentech GT-IP37HD Wi-Fi Hareketli IP Kamera, 355 derece yatay, 90 derece dikey yönde hareket edebiliyor. Mikro SD karta 128 GB'a kadar kayıt imkanına sahip Hareketli IP Kamera, farklı cihazlarda uzaktan görüntüleme ve kontrol imkanı sunuyor. Hareketli IP Kameranın, bulunduğu ortama ses gönderme ve ortamı dinleme özellikleri de mevcut.

Fiyatı: 224 TL


 

Spy Compact Kablosuz Alarm Seti – GPRS

Ev ve iş yeri için üretilmiş profesyonel bir alarm sistemi olan Spy Compact Kablosuz Alarm Seti kolay kuruluyor ve kontrolü paneli üzerinden sağlanıyor.

Fiyatı 1530 TL

 

Spy 4 Kanal HDMI NVR Kayıt Cihazı

Full HD kalitesinde gerçek zamanlı kaydetme imkanı sunan Spy kayıt cihazının 4 TB SATA HDD desteği sayesinde uzun süreli kayıt depolama kapasitesi bulunuyor. Kayıtlı görüntüleri network veya USB bellek üzerine yedekleme şansı sunan DVR cihazına 3G modem desteği sayesinde kablosuz internet üzerinden uzaktan erişim sağlanabiliyor.

Fiyatı: 284 TL


 


Yorum yap

*