Sosyal Media
sefa

iOS 12.2 Beta Güncellemesi Yayınladı

Apple, iOS işletim sisteminin yeni beta güncellemesi olan iOS 12.2’yi geliştiriciler için yayınladı. Bir takım yenilik ve iyileştirmeler getiren yeni güncellemeye geliştirici hesabı olan kullanıcılar ulaşabilecekler.


iOS 12.2 Güncellemesi İle Gelen Yenilik ve İyileştirmeler

HomeKit TV Desteği ve Kontrolleri: iOS 12.2 ile birlikte içerik gönderilebilecek cihazlar listesine bazı TV’ler eklenebilecek.

Kontrol Merkezinde Ekran Yansıtma Simgesi Güncellemesi: Apple, kontrol merkezindeki Ekran Yansıtma simgesini güncelleyerek daha belirgin hale getirdi.

Apple Cash’e Hızlı Para Ekleme: Cüzdan uygulamasında Apple Pay Cash’e dokunulduğunda “Para Ekle” seçeneği eklendi. Bu özellik sayesinde kolayca para eklenebilecek.

Yeni Bir AirPlay Simgesi: Apple, Kontrol Merkezi’ndeki AirPlay simgesini güncelleyerek macOS gibi diğer platformlardaki simgelerle daha uyumlu hale getirdi.

Apple, Güvenli Olmayan Web Siteleri “Güvenli Değil” Uyarısı Veriyor: Apple artık URL’deki güvenli olmayan bir web sitesinde “Güvenli Değil”  uyarısı gösteriyor.

Apple Maps Hava Kalitesini Gösterecek: Apple Maps’e havanın ne kadar temiz ne kakar kirli olduğunu yani hava kalitesini gösteren özellik geliyor.

 

 Yorum yap

*