Sosyal Media
sengul

iOS ve iPadOS 13.5.5'in İlk Beta Güncellemeleri Yayınladı

ABD'li teknoloji devi Apple, geçtiğimiz günlerde yayınladığı iOS 13.5 güncellemesinden sonra bugün ise iOS ve iPadOS 13.5.5 sürümlerinin ilk beta güncellemelerini yayınladı. Koronavirüs salgını ile ilgili yenilikler ve geliştirmeler içeren iOS 13.5 güncellemesinden Apple, geliştiriciler için iOS ve iPadOS 13.5.5'ilk beta sürümlerini kullanıma sundu.

iOS 13.5.5’teki Yenilikler

Apple, kullanıma sunduğu iOS ve iPadOS 13.5.5 güncellemesi ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ve güncellemenin notlarını da yayınlamadı. Bu nedenle yeni beta güncellemesi ile ilgili pek fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak iOS ve iPadOS 13.5.5'in ilk beta sürümlerinin bir takım hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca güncellemede yeni tanıtılacak olan ürünlere yönelik yenilklerin de bulanucağı gelen bilgiler arasında.


iOS ve iPadOS 13.5.5'in ilk beta güncellemesinin getirdiği yenilik, Apple News+'ta görünüyor. Güncellemeden sonra  Apple News+ üyeleri haber ve içeriklerin sesli sürümlerine de ulaşabilecek.

iOS ve iPadOS 13.5.5'in ilk beta güncellemesine geliştirici hesabı olan kullanıcılar Apple'ın geliştirici saayfasından ulşabilecekler.
Yorum yap

*