Sosyal Media
sengul

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 4 Android Uygulama

Android kullanıcılarına, her hafta düzenli olarak Play Store mağazasından indirimli veya ücretsiz oyun ve uygulamalar sunuluyor. Bu hafta ise toplam değeri 54 TL olan 4 uygulama kısa süreliğine ücretsiz oldu. İndirim süresi bitmeden uygulamaları cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

1- Ultimate Food Value Diary


Kilonuzu izleyip kontrol altında tutmak istiyorsanız Ultimate Food Value Diary, tam sizin istediğiniz bir uygulama olabilir. Uygulamaya günlük ne yediğinizi girerek günlük ve haftalık hedeflerinizi de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca hazır gıdaları listenize ekleyebilmek için uygulamada barkod okuyucu bile bulunuyor.

Normal Fiyatı:3.99 TL

2- Augustro Music Player


Reklamsız, güçlü, zarif ve çevrimdışı bir müzik çalar uygulaması arıyorsanız Augustro Music Player, sizin işinize yarayabilir. Güzel bir arayüzü, ekolayzer ayarları birçok özelliği bulunan müzik çalar uygulamasını şimdi ücretsiz indirebilirsiniz.

Normal Fiyatı: 0.99TL

3- Lecture Notes


Klasik not uygulamalarından farklı olarak sesli ve çizim şeklinde notların da alınabildiği bir uygulama olan Lecture Notes uygulaması, şimdi kısa süreliğine ücretsiz oldu. Öğrencilerin de derste not almasını kolaylaştıran bu uygulamayı ücretsiz edinebilmek için süreyi kaçırmayın.

Normal Fiyatı:14.99 TL

4- SkanApp Plus


Oldukça basit ve kolay bir tarayıcı olan SkanApp Plus, şimdi kısa süreliğine ücretsiz oldu. Özellikle öğrencilerin sınav dönemlerinde işlerine yarayacak olan bu uygulamada, artırılmış gerçeklik tuşları da bulunuyor.

Normal Fiyatı:33.99 TL

 

 


Yorum yap

*

Yorumlar

  1. TC Berat Kırıcı 03/06/2020 00:26

    Merhaba Bu uygulamalar için tarihler de belirtebilirsiniz geç kalmayız. Saygılarla