Sosyal Media
sengul

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 7 iOS Uygulaması

iOS kullanıcılarını sevindirecek bir haber ile karşınızdayız. iOS platformunda normalde ücretli olan 7 uygulama, kısa süreliğine ücretsiz oldu. Ne zamana kadar devam edeceği belirtilmeyen kampanyanın çok uzun sürmeyeceği tahmin ediliyor. Uygulamaları ücretsiz indirmek isteyenlerin biraz acele etmesinde fayda var. İşte kısa süreliğine ücretsiz olan uygulamalar…

Not: Uygulamaları indirmek için resimlerinin veya isimlerinin üzerine tıklayın.

1- Vxcam – AR Video Text & Emoji


Sanal gerçeklik video hikayeleri oluşturmak için kullanılan en iyi uygulamalardan bir tanesi. Bu uygulama sayesinde emoji içeren birçok video çekebilirsiniz.

2- Video Record


Çok fonksiyonlu özelliğe sahip ses kayıt uygulaması. Oldukça kaliteli ses kaydı yapabilmekte.

3- Monster Stunts: Extreme Stunt Truck Racing


Bu güzel ve eğlenceli oyunda meydan okuma modu da bulunuyor. Bu özelliği sayesinde oyun daha da keyifli hale geliyor.

4- Visual Math 4D


Visual Math 4D, matematiksel denklemleri görselleştirmeye ve çözmeye yarayan bir grafikli hesap makinesidir. 2D ve 3D görseller aracılığı ile problemleri çözmede yardımcı olan kullanışlı bir uygulama.

5- InFocus Pro – All-in-One Organizer


İş, okul, alışveriş, organizasyon etkinlikleri, tatil planlaması ve günlük hayatı organize etmek için oldukça kullanışlı bir uygulama.

6- Fontz App


Bu uygulama ile çok güzel fontları telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

7- Relax Rain


Yağmur sesini dinlemeyi sevenler için çok iyi bir uygulama. Yağmur sesini dinlemek için uygulamayı açmanız yeterli.  Birbirinden farklı yağmur çeşitlerinin seslerini dinleyebilirsiniz.

 
Yorum yap

*