Sosyal Media
sengul

Messenger, Ekran Paylaşımı Özelliğine Kavuştu

Sosyal Medya devi Facebook’un mesajlaşma uygulaması Messenger, son dönemde çıkardığı birçok yeni özellik ile kullanıcılarının memnun etmeye çalıyor. Şirket bugün de yeni bir özelliğini kullanıma sundu.

Facebook Messenger, bugün yayınladığı yeni güncelleme ile ekran paylaşımı özelliğini kullanıcılarının hizmetine sundu.

Facebook Messenger Ekran Paylaşımı


Mobil sürümü için yayınlanan yeni özellik sayesinde kullanıcılar, ekranlarını eş zamanlı olarak sohbet ettikleri arkadaşları ile paylaşabilecekler. Ayrıca ekran paylaşımı özelliği grup görüşmelerinde de kullanılabilecek.

Facebook Messenger Ekran Paylaşımı Nasıl Kullanılır

Facebook Messenger’a yeni güncelleme ile birlikte gelen ekran paylaşımı özelliğini kullanmak son derece kolay. Özelliği kullanmak için görüşme esnasında telefonunuzun ekranını yukarı doğru kaydırmanız yeterli. Karşınıza gelen ekrandan “Ekranı Paylaş” seçeneğine dokunarak cihazınızın ekranını paylaşabilirsiniz. Ayrıca grup görüşmesi yapıyorsanız ekranınız tüm katılımcılar tarafından da görülecek.

Son güncelleme ile mobil Facebook Messenger kullanıcılarına gelen yeni özelliğin hem Android hem de iOS platformundaki tüm kullanıcılar için yayınladığını hatırlatmadan geçmeyelim.

 

 Yorum yap

*

Yorumlar

  1. Rene Mulyandari 20/07/2020 20:20

    Hi, I am so interested in the articles in the site, that I'd like to cooperate, but I could not find the contact provided in this site, how can I contact you please?