Sosyal Media
sefa

MSI, Yeni Oyuncu Monitörü Optix MAG274R'ı Tanıttı

Çıkardğı ürünler ile oyun sektöründe önemli bir marka olan MSI, eSpor oyuncuları için özel olarak tasarlanan yeni Optix MAG274R monitör modelini tanıttı. 27 inç büyüklüğünde ve 1920x1080p çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan Optix MAG274R, 144 Hz ekran yenileme hızı ile gelecek. Monitörde IPS ekran teknolojisi kullanılacak.

MSI Optix MAG274R

1920x1080 çözünürlüğünde FullHD ekrana sahip olan MSI Optix MAG274R, AMD'nin FreeSync Premium hizmeti ile gelecek. Monitörde HDR teknolojisinin yanında "Dinamik Yenileme Hızı"da bulunuyor. Böylece MSI Optix MAG274R, daha geniş bir renk yelpazesi ve daha canlı renkler sunarken, "Ekran Yırtılması" gibi monitörlerde görülen olası sorunları tamamen ortadan kaldırıyor.


sSpor oyuncuları için özel olarak tasarlanan MSI Optix MAG274R, birincil şahıs nişancı ve yarış simülasyonu gibi yüksek hız ve detay gerektiren oyunlarda kullanıcılara avantaj sağalayacak.

MSI Optix MAG274R'ın bağlantı noktalarına baktığımızda monitörün arka kısmında, 2 adet HDMI ve 1 adet DisplayPort girişi, ayrıca 1 adet USB-C, 1 adet USB-B ve 2 adet USB-A girişleri bulunuyor.

MSI, ışıklandırma olarak da monitörün arkasına yerleştirilen yumuşak ambiyans ışıklarına sahip olan kendi teknolojileri Mystic Light'ı kullanmış.

MSI'ın yeni monitörü Optix MAG274R'ın ne zaman piyasaya çıkacağı ve fiyatının ne olacağı henüz açıklanmadı.
Yorum yap

*