Sosyal Media
yunus

Netflix Türkiye'nin Bugün En Çok İzlenen Yapımları

Dijital yayın platformu Netflix, yayınladığı birçok orijinal içerikler, dizler ve filmler ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Gün geçtikçe de platforma yeni içerikler eklenmeye devam ediyor. Tabi yeni içerikler eklenince gün içerisinde en çok izlenen yapımların da sıralaması değişiyor. Bugünün en çok izlenen yapımı ise platforma yeni gelen  Too Hot To Handle oldu. İşte Netflix'te bugünün en çok izelenen 10 yapımı...

1- Too Hot To Handle


Netflix'e yeni gelen Too Hot To Handle, bugünün en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Survivor formatını andıran çeşitli yerlerden gelen ve bir adada bir araya getirilen gençler 100 bin dolarlık bir ödül için yapılan bir yarışmaya katılıyor. Dizinin +18 sınırlamasının bulunduğunu hatırlatmadan geçmeyelim.

2- La Casa De Papel


4. sezonun yayınlanmasıyla birlikte Netflix Türkiye'de en çok izlenen yapım olan La Casa De Papel bugün ise en çok izlenenler listesinin ikinci sırasında bulunuyor.

3- The Last Dance


The Last Dance, Chicago Bulls‘un NBA’deki başarlı yıllarının son zamanlarını konu alıyor. Belgeselde Chicago Bulls‘un o dönemdeki efsane oyuncuları Michael Jordan, Dennis Rodman, Scotty Pippen gibi isimlerin, o döneme dair yaptığı açıklamalar oldukça etkileyici ve dikkat çekici.

4- Recep İvedik 6


Recep İvedik serisinin son filmi olan Recep İvedik 6, gişede gösterdiği başarıyı Netflix'te de gösterdi. Platforma geçtiğimiz günlerde gelen film, uzun süre en çok izlenen yapımlar arasında birici olmasına rağmen bugün üç basamak gerileyerek dördüncü sıraya düştü.

5-  Vis a Vis


İlk olarak 2015 yılında yayınlanan Vis a Vis, polisiye ve gerilim türünde bir dizi. Yakın bir zamanda Netlix'e gelen dizi toplam dört sezondan oluşuyor. Bugün ise en çok izlenen yapımlar sıralamasında beşinci sırada bulunuyor.

6- Prison Break


Platforma yeni gelen yapımlardan olan Prison Break, kısa süre önce en çok izlenen yapımlar sılamasının sekizinci sırasında yer alıyordu. Bugün iki basamak ilerleyerel altıncı sıraya yerleşiyor.

7- Bizim İçin Şampiyon


Ahmet Katıksız'ın 2018 yılında yönettiği ve Serkan Yörük ile birlikte senaryosunu yazdığı dram ve biyografik Türk Sinema filmi olan Bizim İçin Şampiyon, yarış atı Bold Pilot ve jokeyi Halis Karataş'ın gerçek hikayesi anlatıyor. Kısa süre önce Netflix'e gelen yapım, bugünün en çok izlenen yedinci içeriği oldu.

8- Elite


Ülkemizdeki gençler tarafında takip edilen İspanyol dizisi Elite, listenin sekizinci sırasında yer alıyor. Dizi, işçi sınıfından 3 gencin üst düzey bir özel okula kayıt olmasıyla başlıyor.

9- Unorthodox


Birkaç gün önce en çok izlenenler listesinin dördüncü sırasında bulunan Unorthodox, bugün beş basamak gerileyerek en çok izlenenler listesinin dokuzuncu sırasına yerleşti.

10- 7. Koğuştaki Mucize


Uzun bir süre en çok izlenen yapımlar listesinin zirvesinde yer alan 7. Koğuştaki Mucize filmi, bugün itibariyle listenin onucu sırasında kendine yer bulabildi. Aras Bulut İynemli'nin baş rolünde yer aldığı filmin konusunu 1983 yılında sıkı yönetim döneminde, bir komutanın çocuğunu öldürmekten tutuklanıp idam cezasına mahkum edilen ve kızından ayrı kalan zihinsel engelli bir babanın yaşadıkları oluşturyor.
Yorum yap

*