Sosyal Media
sengul

Nokia Telefonlar İçin Gece Modu Özelliği Geliyor

Akıllı telefon piyasasında istediği sonuçları bir türlü alamayan Nokia, uzun bir aranın ardından amiral gemisi telefon modellerine Nokia Nokia 9 Pureview’i ekleyerek piyasaya tekrar giriş yapmıştı.

Teknoloji devi Nokia’nın, şimdi ise akıllı telefonlarının kamera yazılımlarını geliştirecek güncelleme üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Nokia, güncelleme ile akıllı telefonlarına gece modu özelliğini getirecek.


Nokia’nın çıkardığı son amiral gemisi telefonu Nokai 9 Pureview, 5 arka kamerasına sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olma unvanına sahip. Ayrıca telefon, kamera kurulumu olarak da oldukça iyi. Ancak yazılım konusunda aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil.

Nokia 9 Pureview’in kamerası her ne kadar kaliteli olsa da telefonda gece modu özelliğinin olmaması gece çekilen fotoğrafların kalitesinin düşük olmasına neden oluyor. Nokia’da bu eksikliği görmüş olmalı ki telefonlarına gece modu özelliği getirmeye hazırlanıyor. Yeni özelliğin gelemsinden Nokia telefonlar artık gece daha yüksek kalitede fotoğraf çekebilecek.

 

 Yorum yap

*