Sosyal Media
sefa

Normal Fiyatı 31 TL Olan Adam Wolfe İsimli Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Çevrimiçi oyun platformları arasındaki rekabet en çok oyun severlerin yüzünü güldürüyor. Diğer oyun platformları gibi Indiagala’da zaman zaman yaptığı kampanyalar ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Platformun bu haftaki kampanyası ise Adam Wolfe isimli oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmak oldu. Şu an Steam’de 31 TL fiyat ile satın alınabilen Adam Wolfe isimli oyun, Indiegala kullanıcılarına kısa süreliğine ücretsiz oldu. Ayrıca bu kampanyanın geliştirici ekibin oluşturduğu 4 Adam Wolfe bölümünü birden içerdiğini de hatırlatmadan geçmeyelim.

Adam Wolfe

Yüksek oranda olumlu kullanıcı yorumu alan Adam Wolfe, point & click oyunları arasında kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Adam Wolfe ismindeki ana karakter, kaybolan kız kardeşini bulmaya çalışıyor. Aynı zamanda dedektif olan Adam Wolfe, karşına çıkan bütün ip uçlarını takip ederek kız kardeşini aramaya koyuluyor.

Dört farklı bölüm halinde sunulan Adam Wolfe oyunun dilerseniz sadece bir bölümünü dilerseniz de dört bölümünü de alabiliyorsunuz.


Adam Wolfe Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

İşlemci: 1.5 GHz ve üzerinde bir işlemci modeli

Bellek: 1 GB RAM veya üzeri

Ekran Kartı: DirectX 9 seviyesi (gölgelendirici modeli 2.0) özellikli ekran kartı

DirectX: Sürüm 9.0

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Buradaki bağlantıya tıklayıp oyunun bulunduğu sayfayagiderek Adam Wolfe isimli oyunu indirebilirsiniz.

 Yorum yap

*