Sosyal Media
yunus

Razer, RGB'li Kafa Yastığını Tanıttı

1998 yılından itibaren oyun severler için yüksek kalitede ve performansta bilgisayar ekipmanları üreten Razer, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Laptop, klavye, mouse, kulaklık gibi birçok farklı kategori de piyasaya ürün sunan Razer, geniş bir müşteri kitlesi elde etmeyi başardı.

Razer Head Cushion Chroma

Şimdi ise Razer markası, piyasaya sunduğu kafa yastığı ile gündemde. Özellikle oyun severlerin talep gösterdiği RGB aydınlatma sistemine sahip bir boyun yastığı tanıtan Razer, bu ürün ile birlikte geniş bir tüketici kitlesini yakalamayı hedefliyor. Razer Head Cushion Chroma ismine sahip bu modelin ilerleyen günlerde neler yapacağını hep beraber göreceğiz.

Razer Head Cushion Chroma Kafa Yastığının Teknik Özellikleri

Yüksek konfor ve kaliteli oyuncu ekipmanları ile tanınan Razer markası, yeni çıkardığı ürün ile birlikte dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Oyun oynarken veya uzun süre bilgisayarda vakit geçirenler için özel olarak tasarlanmış Razer Head Cushion Chroma, sahip olduğu özellikler ve tasarımı sayesinde oldukça göz alıcı bir yapıya sahip. Bilgisayar başında verdiğiniz tepkilere kolay bir şekilde ayak uydurabilen bu kafa yastığı, yapısında bulunan malzemeler ile birlikte kullanıcılara eşsiz deneyimler sunuyor.

Razer Head Cushion Chroma

RGB aydınlatma sistemi ile birlikte oldukça şık bir tasarıma sahip olan Razer Head Cushion Chroma, kullanıcılara kusursuz bir duruş desteği sağlıyor. Ayrıca sahip olduğu kalın yapısı ve barındırdığı yoğun köpük oranı ile birlikte Razer Head Cushion Chroma modeli, kullanıcılara uzun süreler boyunca benzersiz hisler yaşatacak. Sahip olduğu Tasarım ve barındırdığı özellikler ile birlikte bu kafa yastığı, kullanıcıların uzun süre bilgisayar başında kaldıkları zaman yaşadıkları boyun ağrılarının önüne geçmek istiyor. Yumuşak ve şık bir kaplamaya sahip olan Razer Head Cushion Chroma modelinin fiyatına gelecek olursak, bu kafa yastığının 120 dolar olduğunu söyleyelim.


Yorum yap

*