Sosyal Media
sengul

Realme Pad Mini Modelinin Batarya Özellikleri Belli Oldu

Geçtiğimiz yıl Realme Pad modeli ile birlikte tablet pazarına adım atan Realme, şimdi ise yeni bir modelle ürün yelpazesini genişletmek istiyor. Realme Pad Mini adı ile çıkış yapması beklenen tablet modelinin teknik özellikleri sızdırılmaya başladı. ABD Federal İletişim Kurulu'nun (FCC) veritabanında görülen Realme Pad Mini modeli, piyasaya uygun bir fiyat etiketi ile çıkış yapması bekleniyor.


Realme Pad Mini Teknik Özellikleri

Geçen sene piyasaya sürülen Realme Pad ile karşılaştırıldığında daha küçük bir yapıya sahip olan Realme Pad Mini, Android 11 işletim sistemine sahip olacak. FFC belgesini incelediğimiz zaman cihazın 6400 mAh batarya gücü ve 18W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu görüyoruz.


Sızdırılan diğer teknik özelliklere baktığımızda Realme Pad Mini, gücünü Unisoc T616 işlemcisinden alacak. 8.7 inç ekran boyutuna sahip cihaz, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olacak. Arka kısmında 8 MP kameraya ev sahipliği yapacak olan Realme Pad Mini, ön tarafında 5 MP kamera barındıracak. Kısa bir süre sonra piyasada boy gösterecek olan tablet modelinin tam anlamıyla fiyat performans ürünü olacağı söyleniyor.


Yorum yap

*