Sosyal Media
sefa

Samsung Galaxy Tab A8 10.5’in Teknik Özellikleri ve Resmi Görüntüleri Sızdırıldı

2022 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy Tab A8 10.5, uzun süredir sızdırma haberlerinin kurbanı olmuştu. Henüz resmiyet kazanmasada internete sızdırılan teknik özellikler ve görseller sayesinde tablet hakkında birçok bilgiye ulaşmış durumdayız. Güney kore merkezli teknoloji devi olan Samsung’tan resmi bir duyuru beklerken, tabletin 3 farklı renk seçeneği ile birlikte geleceğini gösteren fotoğraflar ortaya çıktı.

Alman WinFuture internet sitesi, tabletin özelliklerini ve fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Samsung Galaxy Tab A8 10.5'in sağ tarafında bir güç tuş ve ses seviyesini ayarlayan tuş olduğunu ve solda SIM/microSD kart yuvası olduğunu görüyoruz. Tabletin üst kısmında ve alt kısmında çift hoparlör sistemi görüyoruz ve tablet 3,5 mm kulaklık jakına sahip.


Samsung Galaxy Tab A8 10.5 Teknik Özellikleri

FHD çözünürlükte 10.5 inç 16:10 LCD ekrana sahip Samsung Galaxy Tab A8 10.5, gri, pembe ve gümüş renk olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Tabletin kamera özelliklerine bakacak olursak, ön tarafında 5 MP bir özçekim kamerası ve arka tarafında flaşsız 8 MP bir kameraya sahip. Ayrıca arka kameranın altında Samsung logosu bulunacak.

Samsung Galaxy Tab A8 10.5, Ayrıca 3/4 GB RAM ve 32/64/128 GB depolama seçenekleriyle piyasa sürülmesi bekleniyor ve depolama alanlarının yetersizliği durumda kullanıcılar microSD kart ile tablet hafızasını genişletebilecekler. Tabletin 7.040 mAh batarya gücüne sahip olacağı belirtiliyor. 2022 yılının Ocak ayında resmi olarak duyurulması beklenen Samsung Galaxy Tab A8 10.5, 230 euro gibi bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.


Yorum yap

*