Sosyal Media
sefa

The Game Awards Etkinliğinde Birçok Oyun Duyuruldu

The Game Awards, her yıl Aralık ayında düzenlenen bir video oyunu ödül törenidir. Ayrıca Game Awards, sadece bir ödül töreni değildir. Gelecek oyunların ön gösterimlerinin de yapıldığı bir törendir. Dün gece ile birlikte The Game Awards 2021 etkinliği son buldu ve ödül töreninde yılın oyunları seçildi ve birçok yapım ödüllerine kavuştu.Yılın en iyi oyunları ve oyunları yeni fragmanları ile birlikte oyun severleri heyecanlandıran tören dün akşam bitti. Ayrıca bu etkinliğin içinde oyun severleri heyecanlandıran yeni oyun duyuruları da yapıldı.

The Game Awards’ta Duyurulan Yeni Oyunlar

Wonder Woman

Middle Earth: Shadow of War yapımcısı Monolith Productions tarafından geliştirilen ve Warner Bros tarafından yayınlanacak bir Wonder Woman oyunu geliştiriliyor. Merakla beklenen Wonder Woman hakkında bilgi verilmedi yalnızca oyun duyuruldu.

Star Wars Eclipse

Detroit Become Human oyununun geliştiricisi olan Quantic Dreams, yeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalıştığını gördük. Oyun resmi olarak duyuruldu fakat oyunun çıkış tarihi gibi ayrıntılı detaylar paylaşılmadı.

Sonic Frontiers

Çocukluk zamanlarımızın kahramanı Sonic, yeni oyunu ile sevenleri ile buluşuyor. Sonic Frontiers, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Switch ve PC için 2022’nin sonlarında çıkış yapacak.

Alan Wake 2

İlk oyunu ile birlikte gerçekten büyük bir kitleye ulaşan Alan Wake, uzun bir bekleyişin ardından 2. oyunu ile birlikte geliyor. Alan Wake 2, Xbox Series, PlayStation 5 ve PC için 2023 yılında çıkış yapacak.


Yorum yap

*