Sosyal Media
sefa

Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi Airdots 2 SE Duyuruldu

Son dönemde çıkardığı ürünler ile teknoloji sektöründe adından söz ettiren Xiaomi, bugün ise sadece 4.7 gram ağırlığındakaki yeni kablosuz kulaklığı Mi Airdots 2 SE'yi duyurdu. Mi Airdots 2 SE, özellikle uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi Airdots 2 SE

Bluetooth 5 desteği ile gelen Xiaomi Mi Airdots 2 SE, bu sayede kullanıcılarına daha stabil ve daha güçlü bir bağlantı imkanı sunuyor. Geçikme süresini de minimize indiren kulaklık, şarj kutusu ile birlikte toplam 48 gram ağırlığa ulaşıyor.


Şarj kutusu olmadan tek şarj ile kesintisiz 5 saat kullanım ömrü sunan Mi Airdots 2 SE'nin kullanım süresi şarj kutusu ile birlikte 20 saate kadar çıkabiliyor. Ayrıca kulaklık, USB Type-C girişi ile sadece 1.5 saatte şarj edibilebiyor.

Xiaomi'nin yeni kablosuz kulaklığı Mi Airdots 2 SE'de dokunmatik kontrol özelliği de bulunuyor. Ayrıca Mi Airdots 2 SE'nin diğer bir özelliği de kulaklıklar kulaktan çıkarıldığında müziği durduruyor,  kulağa tekrar takıldığında müziği çalmaya devam ettiriyor.

19 Mayıs'tan itibaren satışa sunulacak olan Xiaomi Mi Airdots 2 SE'nin fiyatı ise 24 dolar. Vergiler hariç yaklaşık 165 TL.

Yorum yap

*