Sosyal Media
yunus

Xiaomi Poco F2 Geekbench Listesinde Görüntülendi

Xiaomi, ünlü fiyat/performans modeli Poco F1'in yeni versiyonu için yaptığı çalışmalarını tamamladı. Xiaomi Poco F2 isimli akıllı telefon kısa bir süre önce Geekbench listesinde görüntülendi.

Tekli-çekirdek testinde 1776 ve çoklu-çekirdek testinde ise 6097 gibi yüksek skorlar elde eden akıllı telefonun bazı teknik özellikleri de bu test sayesinde ortaya çıkmış oldu.

Geekbench listesine göre yeni Xiaomi Poco F2 gücünü Qualcomm'un Snapdragon 855 SoC modeli işlemcisinden ve 4GB/6GB kapasitesindeki RAM belleğinden alıyor. Yine listeye göre akıllı telefon kutusundan Android Q işletim sistemi yüklü olarak çıkacak.

Akıllı telefonun kısa bir süre önce paylaşılan konsept fotoğraflarına göre cihaz, Poco F1 modelinden daha küçük bir çentiğe sahip olacak ve arka kamera sistemi telefonun orta kısmı yerine sol köşeye konumlandırılacak.

Xiaomi, Poco F1 modelini geçen yılın ağustos ayında ve 64GB, 128GB, 256GB dahili depolama alanlarına sahip 3 farklı varyasyon ile piyasaya sürmüştü. Yeni modelin çıkış tarihi ve başlangıç fiyatı henüz netlik kazanmamış olsa da yakın bir tarihte tanıtılması bekleniyor. Detaylar için bizi takip etmeyi unutmayın.Yorum yap

*