Sosyal Media
sengul

Yeni Model Samsung Notebook 9 Pro Tanıtıldı

CES (Consumer Electronics Show) yani Tüketici Elektroniği Fuarı 2019 etkinliği kapsamında birçok ürün tanıtan Samsung, bugün tanıttığı ürünlerine bir yenisini ekledi. Samsung, yenilediği Notebook 9 Pro’yu görücüye çıkardı.

Notebook 9 Pro’da önceki modeline göre tasarımsal olarak birkaç değişiklik bulunuyor. Oldukça şık bir görünüme sahip olan Notebook 9 Pro, birinci sınıf amiral gemisi dizüstü bilgisayar hissi veriyor.


13.3 inç Full HD bir ekrana sahip olan bilgisayarda 4 çekirdekli 8. nesil Intel Core i7-8565U işlemci bulunuyor. Ayrıca 8 GB RAM bellek, 256 GB SSD depolama alanı ve 2 adet Thunderbolt 3 USB Type-C, 1 adet de normal Type-C bağlantı girişine sahip olan bilgisayarın güç düğmesi üzerinde parmak izi okuyucusu yer alıyor.

Yeni Samsung Notebook 9 Pro, istenildiği zaman tablet olarak da kullanılabiliyor. “Aktive Pen” kalemi sayesinde de çizimlerde kullanıcılarına kolaylık sunuyor. Satış fiyatı ve çıkış tarihi henüz açıklanmayan bilgisayarın, birkaç ay sonra teknoloji mağazalarındaki yerini alması bekleniyor.

 Yorum yap

*